فهرست
فولاد – السد / ۹۰ دقیقه تا ۸ تا
فولاد – السد / ۹۰ دقیقه تا ۸ تا

فولاد – السد / ۹۰ دقیقه تا ۸ تا

آی اسپورت – قرمزهای اهواز این روز‌ها سرمستِ سرمست هستند. واقعا چه کسی فکرش را می‌کرد در شرایطی که تیم‌هایی چون استقلال و سپاهان دست خالی از لیگ قهرمانان بیرون آمدند، فولاد اهواز تا جمع هشت تیم نهایی قاره ۹۰ دقیقه و یک گل، آن هم در دیداری خانگی فاصله داشته باشند؟

حسین فرکی و شاگردان جسورش نشان داده‌اند که اول شدن در لیگ بر‌تر نه تنها سیرشان نکرده است، بلکه اعتماد به نفسشان را به حدی و البته به طور منطقی بالا برده است که حتی در گفت‌و‌گو‌هایشان زمزمه‌هایی مبنی بر تلاش برای فینالیست شدن شنیده می‌شود، آن هم فینال آسیا.

فولاد فردا در شرایطی برابر السد دنبال برنده شدن است تا خودش را در مرحله یک چهارم نهایی ببیند که در اولین ۹۰ دقیقه، اهوازی‌ها در قطر عرصه را بر رائول و هم بازیانش به قدری تنگ کرده بودند که با سوت داور از تساوی خانگی راضی و حتی خوشحال بودند و این، نشانگر این است که اهواز فردا روز نه چندان دشواری را پیش روی خود می‌بینند و اگر، تاکید می‌شود اگر با اتفاقی غیر قابل پیش بینی که اتفاقا در فوتبال کم هم مشاهده نمی‌شود، مواجه نشوند، بعد از سوت داور جشن صعود می‌گیرند، صعود به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا.

فولادی‌ها در شرایطی بعد از قهرمان شدن در لیگ بر‌تر، در یک قدمی هشت تیم بر‌تر آسیا قرار دارند که قبل از آغازِ سالِ فوتبالی ۹۳ -۹۲ کمتر کسی از اهالی فوتبال رای به چنین شرایطی برای قرمزهای اهواز می‌داد، اما آن‌ها این موفقیت‌ها را کسب کردند تا نشان بدهند که بدون تزریق پولهای آنچنانی هم می‌توان فوتبالی توام با نتیجه را تجربه کرد.

     
آی اسپورت
2014-05-13 18:27:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر