فهرست
لژیونرها: صدرنشینی پانیونیوس؛ گلزنی کاوه
لژیونرها: صدرنشینی پانیونیوس؛ گلزنی کاوه

لژیونرها: صدرنشینی پانیونیوس؛ گلزنی کاوه

آی‌اسپورت- در ادامه بازی‌های لیگ‌های اروپایی امشب ایرانی‌ها در یونان، بلژیک و هلند برای تیم‌هایشان بازی کردند.

در هفته پنجم یونان پانیونیوس میزبان تیم انتهای جدولی لاریسا بود و موفق شد حریف را با 4 گل در هم بکوبد. مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی 90 دقیقه برای تیم خود بازی کردند و در شب صدرنشینی پانیونیوس حاضر بودند. پانیونیوس با این برد 11 امتیازی شد و در صدر جدول قرار گرفت.

در بلژیک شارلوا قدر گل کاوه را ندانست و رکورد شکست ناپذیری این تیم بعد از 7 بازی شکسته شد. حساس‌ترین بازی هفته هشتم ژوپیلر لیگ بلژیک میان تیم‌های اول و دوم جدول رده‌بندی یعنی شارلوا و اف‌سی بروژ برگزار شد که با پیروزی 2 بر یک تیم میهمان تمام شد. ابتدا بروژ دروازه شارلوا را باز کرد. شارلوا که تنها تیم بدون شکست ژوپیلر لیگ بلژیک بود برای حفظ این رکورد و فرار از شکست خانگی تلاش زیادی کرد تا سرانجام کاوه رضایی، مهاجم ایرانی‌اش در دقیقه 78 گل زد و بازی مساوی شد. اما این گل پایان کار نبود و تیم اف‌سی بروژ در دقیقه 89 به گل دوم رسید تا شارلوا نخستین شکست فصل را در ورزشگاه خانگی‌اش تجربه کند.

در آخرین بازی هفته ششم لیگ هلند هم آلکمار در خانه میزبان اکسلسیور بود که ناباورانه با دو ضربه پنالتی شکست خورد. بروینس، هافبک 30 ساله تیم اکسلسیور هر 2 گل بازی را از روی نقطه پنالتی در دقایق 2 و 8 به ثمر رساند. علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم آلکمار برابر اکسلسیور به میدان رفت و 90 دقیقه بازی کرد. آلکمار با این شکست خانگی 12 امتیازی‌ باقی ماند و در رده پنجم جدول لیگ هلند ایستاد.

۹    
آی اسپورت
2017-09-24 21:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر