فهرست
گزارش ویژه : پشت پرده حمایت از آل اشپورت چیست ؟
گزارش ویژه : پشت پرده حمایت از آل اشپورت چیست ؟

گزارش ویژه : پشت پرده حمایت از آل اشپورت چیست ؟

آی اسپورت - مراسم رونمایی از پیراهن مزین به یوزپلنگ تیم ملی دو بار برگزار شد. مراسم اصلی در دوازدهم بهمن و مراسم بدلی در 18 اسفند با حضور بهبود فریبای گلوله خورده. اما یوزپلنگ پیراهن در هر دو مراسم، بدلی بود.
از جمع سخنرانان، فقط اظهارات بهبود فریبا در مراسم بدلی صادقانه بوده. در مراسم اصلی، مدیر آلمانی آل اشپورت درباره چگونگی طراحی یوزپلنگ کنج پیراهن صحبت کرد، اما این زبان بسته رو به انقراض، طرحی آماده از یک سایت فروش طرح‌ گرافیکی است که فقط ۱۲ دلار قیمت دارد. ضمناً این نقش در مارس ۲۰۱۲ طراحی شده، هنگامی که هنوز رقابت‌های مقدماتی شروع هم نشده بوده!
بنابراین، این ادعا که طرح روی پیراهن، سفارش اختصاصی برای پروژه حفظ یوز وطنی بوده، قابل تعقیب قضایی است.
در لیگ برتر، مربیان و بازیکنان گفتند توپ‌ها و البسه این شرکت بی کیفیت است. الان هم بازیکنان تیم ملی به جای صحبت درباره نیجریه، خبر از پاره شدن زیپ‌ها می‌دهند.
می‌دانید دلیل اینکه فدراسیون فوتبال یک تنه، یا در واقع نبی و کفاشیان دو تنه در برابر کل فوتبال ایران ایستاده‌اند چیست؟
بازیکنان می‌گویند سایز لباسها پس از شستشو تغییر می‌کند. اما نبی گفت سایز بازیکنان گنده شده‌ و ایراد از لباسها نیست.
کفاشیان می‌گوید در مصرف پیراهن‌ها صرفه جویی کنید! اظهارنظری که در آستانه جام جهانی، سوژه‌ای برای طنز و تحقیر ما در رسانه‌های بین‌المللی شده.
معتبرترین برندها از خدای دو جهان‌شان است که البسه تیم ملی را تامین کنند. از طرفی، اسپانسر لباس تیم‌های ملی، هرچقدر لباس نیاز است را باید در اختیار بازیکنان بگذارد. پاکستان و بوتان در بازیهای جنوب آسیا هم اینطوری هستند اما محمدرضا خلعتبری مقابل لبنان در بیروت، پیراهن نداشت و کی‌روش مجبور شده او را خط بزند!
اگر دلاور مردی، دلاور بانویی در سرزمین پهناورمان، یا مسئولی مجهز به وجدان در وزارت ورزش پا پیش گذاشت برای تحقیق درخصوص ابهامات ماجرا، لطفاً به نقش  سردار عزیز محمدی هم بپردازد!

     
آی اسپورت
2014-05-13 20:29:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر