فهرست
موضوع داغ رسانه های نیجریه: علت دعوت نشدن اوچه به اردوی تیم ملی
موضوع داغ رسانه های نیجریه: علت دعوت نشدن اوچه به اردوی تیم ملی

موضوع داغ رسانه های نیجریه: علت دعوت نشدن اوچه به اردوی تیم ملی

آی اسپورت - دعوت نشدن ایکه چوکوو اوچه، به تیم ملی نیجریه، به شدت در رسانه های ورزشی حریف کشورمان در جام جهانی سر و صدا به پا کرده است. اوچه که در تیم ویارئال اسپانیا بازی می کند، از بازیکنان کلیدی تیم کشی در جام ملت های آفریقا بوده است.

روزنامه ی The Punch نیجریه دلیل این دعوت نشدن را عذرخواهی نکردن اوچه از استفان کشی سرمربی تیم ملی نیجریه می داند.

اوچه آخرین بار در جام ملت های آفریقا برای نیجریه به میدان رفت و ظاهرا پس از این رقابت ها رابطه ی او با استفان کشی سرمربی نیجریه تیره و تار شده است.

پیشتر کشی گفته بود اوچه به دستورات او در زمین پایبند نیست و ظاهرا همین مسائل باعث خط خوردن نام این بازیکن از لیست اولیه ی تیم ملی نیجریه شده است.

پس از این اتفاق اوچه با کشی صحبت نمی کند و در ماه آوریل برای رفع اختلافات با کشی تماس می گیرد. ظاهرا کشی از طولانی شدن این پروسه ناراحت شده است.

یک منبع نزدیک به سرمربی تیم ملی نیجریه می گوید:"سرمربی می خواست بداند چرا از زمانی که اختلافاتش با اوچه علنی شد، تا ماه آوریل هیچ تماسی از سوی اوچه با وی گرفته نشده است. در این فاصله ی طولانی سایر بازیکنان به دلایلی با مربی تماس گرفته و با او به حل اختلاف پرداخته بودند. اما اوچه این کار را نکرده و در نهایت کشی به این نتیجه رسیده است که برای صحبت کردن از اختلافات خیلی دیر است و نام او را خط زده است."

     
آی اسپورت
2014-05-13 20:32:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر