فهرست
یحیی با سه فرمانده در دربی مقابل استقلال
یحیی با سه فرمانده در دربی مقابل استقلال

یحیی با سه فرمانده در دربی مقابل استقلال

آی اسپورت - یکی از سورپرایزهای عجیب یحیی گل محمدی در جدال با سپاهان سود بردن از احمد نوراللهی در فاز تهاجمی این تیم و به عنوان مهاجم در کنار وحید امیری بود. یحیی با استفاده از کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک به عنوان دو هافبک مرکزی خود و بکارگیری از احمد نوراللهی یک اتفاق عجیب را در جدال خانگی مقابل سپاهان رقم زد که البته به گواه کارشناسان جواب نداد. با این حال اکنون در فاصله 48 ساعت مانده به دربی، همه در انتظار این هستند تا ببینند تدبیر سرمربی سرخپوشان و کادرفنی این تیم برای جدال مقابل استقلال به چه شکل خواهد بود و آیا او بار دیگر از سه بازیکن دفاعی تیمش در خط میانی به صورت همزمان سود خواهد برد یا خیر.

آرمان رمضانی، مهدی عبدی و مهدی مهدی‌خانی سه مهاجم این روزهای پرسپولیس هستند که در دیدار با سپاهان فرصت همراهی این تیم را به دست نیاوردند و اکنون با انگیزه بالایی آماده همراهی این تیم در دربی خواهند بود. اتفاقی که البته مستلزم این خواهد بود که یحیی نسبت به دیدار با سپاهان تغییراتی در ترکیب تیمش صورت دهد. اینکه آیا یحیی از یکی از این سه مهاجم در ترکیب اصلی و در کنار وحید امیری سود خواهد برد یا خیر. و اینکه آیا بار دیگر هر سه هافبک دفاعی پرسپولیس در این بازی به صورت همزمان به میدان خواهند رفت تا فاز هجومی آماده این روزهای استقلال را ناکام بگذارند.

استقلال با سود بردن از مهدی قایدی، ارسلان مطهری و شیخ دیاباته به عنوان سه مهاجم اصلی خود که توسط وریا غفوری، فرشید اسماعیلی، رضاوند، مهدی پور به خوبی تغذیه می‌شوند، نگرانی بزرگ کادرفنی پرسپولیس محسوب می‌شوند و شاید این موضوع باعث شود تا یحیی بار دیگر از هر سه هافبک دفاعی خود برابر حریف سود ببرد.

نوراللهی، کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک سه بازیکن سورپرایز دربی برای پرسپولیس محسوب می‌شوند که باید دید یحیی به چه شکل قرار است در جدال با استقلال از آنها سود ببرد و آیا هر سه در خط میانی به کار گرفته می‌شوند تا یکی از هافبک‌های هجومی‌تر تیم کاهش یابد و عبدی یا رمضانی شانس حضور فیکس در ترکیب را به دست بیاورند یا اینکه همانند دیدار قبلی، نوراللهی یا سرلک به تناوب در خط حمله در کنار وحید امیری حاضر می‌شوند و البته نقشه پایانی این تیم این است که از بین یکی از این سه بازیکن، یکی نیمکت نشین می‌شود.

     
آی اسپورت
2021-01-09 13:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر