فهرست
سوال روز؛ ترانسفر بیرانوند به نفع پرسپولیس است؟
سوال روز؛ ترانسفر بیرانوند به نفع پرسپولیس است؟

سوال روز؛ ترانسفر بیرانوند به نفع پرسپولیس است؟

آی اسپورت - انتشار خبر مربوط به فروش اللهیار صیادمنش به باشگاه فنرباغچه با ۸۰۰ هزار یورو فوتبال ایران را تا حد زیادی تحت تاثیر قرار داد. اینکه بعد از مدت ها بالاخره یکی از بازیکنان ایرانی با قراردادی خوب راهی یکی از تیم های خارجی شود. حالا چنین چیزی در خصوص علیرضا بیرانوند هم شنیده می شود. دروازه بان اول تیم ملی که با پرسپولیس قرارداد دارد برای خروج از این باشگاه باید به فروش برسد و تمامی پول حاصل از فروش او هم به باشگاه خواهد رسید. همین باعث شده برخی بر این عقیده باشند که رفتن بیرانوند می تواند به نفع پرسپولیس باشد. چراکه بیرو حتما با رقمی نزدیک به یک میلیون یورو راهی تیم جدید شود و این مقدار پول وضعیت باشگاه را تغییر می دهد. البته که هواداران پرسپولیس معتقد هستند فقط در یک صورت بیرانوند می تواند از لیست تیم خارج شود. آن هم جذب دروازه بانی هم سطح و یا نزدیک به بیرانوند. کسی مثل رشید مظاهری که می تواند گزینه مناسبی باشد و اتفاقا خودش هم زیادی بدش نمی آید لباس قرمزها را به تن کند.

 

خبر آنلاین 

۷ ۲  
آی اسپورت
2019-05-21 10:36:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۰۵
قیمت بیرانوند حداقل ده میلیون یورو هست. هر تیم اروپایی میخواد پیشنهادش را بده
۹
@
سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۱:۴۰
وقتی پولش به باشگاه پرسپولیس نمیرسه و خرج کیسه میشه اخرش هم زبونشون درازه چه فایده؟ پول فروش طارمی چی شد؟ به محض فروشش، کیسه تیام رو خرید. کیسه مثل اب خوردن و بدون هیچ مشکلی جباروف، تیام،بویان، گرو، نیومایر، پاتوسی، ایسما، طارق و منشا رو خرید بدون هیچ دغدغه ای؛ میریزه بیرون دوباره میخره، میریزه بیرون دوباره میخره اونوقت پرسپولیس با خرید بودیمیر مدتها باید جوابگو می بود!
از فروش بیرانوند پرسپولیس یه مهاجم تاپ بخره همین کیسه کشا جلو وزارت ورزش سنگر میگیرن چون عادت کردن با پول دیگران جیب شون رو پر کنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر