فهرست
آخرین خبر؛ مشکل ویلموتس تا فردا حل می‌شود
آخرین خبر؛ مشکل ویلموتس تا فردا حل می‌شود

آخرین خبر؛ مشکل ویلموتس تا فردا حل می‌شود

آی اسپورت -  مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در مورد قراردادش با فدراسیون فوتبال ایران دچار مشکلاتی شد و عدم پرداختی به این مربی از ابتدای قراردادش تا زمان فعلی، حتی موضوع را به درخواست برای فسخ قرارداد کشاند. هرچند که موضوع درخواست ویلموتس برای فسخ قرارداد تأیید رسمی از سوی او یا فدراسیون ایران را به دنبال نداشت و فقط تعدادی از رسانه‌های خارجی این موضوع را مطرح کردند.

با این حال غیبت ویلموتس در آستانه دیدار با عراق در ایران، نشان می‌دهد که اختلافاتی در این زمینه وجود دارد و موضوع عدم پرداخت دستمزد این مربی، باعث بروز مشکل شده است. البته فدراسیون فوتبال در این زمینه تلاش‌های خود را دو چندان کرده است تا هرچه زودتر دستمزد عقب افتاده ویلموتس را پرداخت کند و مشکلی هم برای حضور این مربی در اردوی پیش‌رو وجود نداشته باشد.

طبق اطلاعات کسب شده، ویلموتس به همراه دستیارانش راهی ترکیه شده است و مشکل پرداختی دستمزد او و دستیارانش در این کشور حل خواهد شد. قرار است دستمزد عقب افتاده ویلموتس به همراه موعد جدید مطالبات او به صورت یک جا در ترکیه به این مربی پرداخت شود و پس از آن ویلموتس به همراه دستیارانش به تهران سفر خواهند کرد تا تمرینات تیم ملی را زیر نظر بگیرند.

بر این اساس تا ۲۴ ساعت آینده علاوه بر حل مشکل پرداخت دستمزد ویلموتس، لیست تیم ملی هم برای دیدار پیش رو مقابل عراق اعلام خواهد شد و این مربی بلژیکی نیز فردا در تهران حضور پیدا می‌کند. دیدار عراق و ایران در چارچوب دیدار‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین، روز پنجشنبه، ۲۳ آبان ماه در ورزشگاه بین‌المللی امان در کشور اردن برگزار می‌شود.

 

تسنیم

۲ ۲  
آی اسپورت
2019-11-08 14:40:00
نظر دهید

۲ نظر
....
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۱۴
کجایند ذوالفقار پشمک ها ، فریاد کیران ها ، گروهبان قندلی ها ، حاج رضایی ها ،میثاقی ها و ... که مرتب از این بابا تعریف می کردند .کجایی کارلوس کبیر که برای تیمت میجنگیدی و الان تیم سابقت اسیر و ابیر این الدنگ پول پرست بلژیکی شده!!!!
پیمان
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸، ۱۸:۲۳
واقعا جای تاسف داره یارو یک سال مربی نشده دو ماه مرخصی رفته چند تا گل به تیم بی درو پیکر زده و الان کلاس میزاره دم کیروش گرم درود به شرفش خیلی مرد بود چند سال موندو اون تیم یکدست داشتیم الان افتادن خایه نالی این یارو که میگه تیم معلوم نیست رده چندمی کجا مشتریش شده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر