فهرست
تراکتور؛ هجومی‌ترین تیم لیگ/ به‌دنبال مهاجم
تراکتور؛ هجومی‌ترین تیم لیگ/ به‌دنبال مهاجم

تراکتور؛ هجومی‌ترین تیم لیگ/ به‌دنبال مهاجم

آی‌اسپورت- در پایان هفته هجدهم لیگ برتر تراکتورسازی با 28 گل بهترین خط حمله را در اختیار دارد. تیمی که هفته‌هاست خوب گل می‌زند و در 10 هفته اخیر در همه بازی‌ها حداقل یک گل را به ثمر رسانده است. در عین حال امیر قلعه‌نویی به دنبال جذب مهاجم است و برای تقویت تیمش در کورس قهرمانی قصد دارد یک مهاجم خارجی را به تبریز ببرد. انتخابی که در روزهای درخشش مهاجمان سرخ‌های تبریز چندان مناسب به نظر نمی‌رسد. به خصوص که این تیم بیشتر امتیازهایش را به دلیل ضعف‌های دفاعی از دست داده است.

تراکتورسازی نزدیک به سه برابر پرسپولیس –رقیب مستقیم قهرمانی‌اش- گل خورده و در بسیاری از بازی‌ها با وجود گل‌زنی مهاجمان و پیش افتادن از حریف، به دلیل ناآمادگی و ناهماهنگی خط دفاعی برد و سه امتیاز را با تساوی عوض کرده است. این در حالی است که آن‌ها با 28 گل زده، 5 گل از پرسپولیس صدرنشین بیشتر زده‌اند. اگر خط دفاع قرمزهای تبریز به اندازه خط هجومی‌‌شان قدرتمند ظاهر شده بود، شاید شهر صدرنشین لیگ برتر به جای تهران، تبریز می‌بود. در حال حاضر خرید هاشم بیک‌زاده در دفاع چپ چندان برای تبریزی‌ها مثمرثمر نبوده است. باید دید در ادامه لیگ خط دفاع تراکتور چه شرایطی خواهد داشت.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-23 23:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
شهروز
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۵۳
پیشرفت علم باعث شد اسم گاو آهن بشه تراکتور! خخخخ
۱ ۱
التماس تفکر
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۹
چقدر سطح فکری شما پایینه که از مسخره کردن اسم یه تیم لذت میبرید و به عنوان تفریح و شاید کری ازش استفاده میکنین. در عجبم با این سطح فکری در زندگیتون واقعا موفقید؟
شاهین
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
با این عقب موندگی فکری لابد یارانه هم میگیری شهروز؟؟!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر