فهرست
نتیجه فوتبال مالکانه استقلال: دو موقعیت گل در هر بازی
نتیجه فوتبال مالکانه استقلال: دو موقعیت گل در هر بازی

نتیجه فوتبال مالکانه استقلال: دو موقعیت گل در هر بازی

آی‌اسپورت- بازی مالکانه، هدیه‌ای بود که علیرضا منصوریان قصد داشت به هواداران استقلال بدهد. نوع بازی که برخلاف بازی‌های فصل گذشته استقلال همراه با مالکیت بیشتر توپ باشد و طرفداران استقلال را راضی به خانه بفرستد. با وجود رویکرد جدید منصوریان، جدا از نتایج، طرفداران این تیم از بازی استقلال هم راضی نیستند. استقلال در 4 بازی فقط یک گل زده و آن هم روی شوت از راه دور سرور جپاروف بوده است. شوت پیروزی‌بخش جپاروف در بازی با تراکتورسازی در تنها بازی استقلال به گل نشست که تیم آبی‌پوش تهرانی بیشتر از دو موقعیت گل در بازی ایجاد کرد.

بازی استقلال با تعداد موقعیت گل استقلال
صنعت نفت 1
استقلال خوزستان 2
تراکتورسازی 6
سایپا 2

 مجموع موقعیت‌هایی که استقلال در 4 بازی گذشته ایجاد کرده 10 موقعیت است. یعنی به ازای هر بازی 5/2 موقعیت گل. اگر نیمه اول بازی با تراکتورسازی هم از این آمار کنار گذاشته شود تعداد موقعیت گل‌های استقلال به نزدیک به هر 80 دقیقه یک موقعیت گل خواهد رسید. با کمی چشم‌پوشی می‌شود گفت جز نیمه اول بازی با تراکتورسازی استقلال به طور متوسط در هر بازی فقط یک موقعیت گل ایجاد کرده است. آماری که نشان می‌دهد بازی مالکانه مورد نظر منصوریان راهی به ایجاد موقعیت گل ندارد در حالی که استقلال فصل گذشته او اگر مالکیت توپ را واگذار می‌کرد لااقل موقعیت‌های گل بیشتری ایجاد می‌کرد. این تعداد موقعیت گل برای تیمی که مجتبی جباری، داریوش شجاعیان و سرور جپاروف را به عنوان طراح دارد عجیب‌تر هم هست. هماهنگی لازم بین بازیکنان هجومی استقلال هنوز به وجود نیامده است. جدا از ایجاد موقعیت گل، مهاجمان استقلال در نیمه اول بازی با تراکتورسازی هم با وجود ایجاد 6 موقعیت گل نتوانستند دروازه حریف را باز کنند. در واقع جدا از مشکل ایجاد موقعیت گل، استقلال در به گل نشاندن موقعیت‌هایش هم مشکل دارد.

 

۵ ۷  
آی اسپورت
2017-08-21 18:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
با کیروش رفیقم بیا ببرمت تیم ملی
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۰۹
من آنالیز برنامه نود رو دیدم یه چیزی پروندم تومایه های فرشینگ شما چرا ول نمیکنید
۹
۱۴۰۳
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۱۴
خخخخخخخخخخخخخ
۶
ناشناس
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۹:۲۶
با اس خوزستان اون همه موقعیت تا دقیقه اخر و ضربه ی جباری و حرکات دیدنی قایدی بیش تر از دو تا هستند بازی با تراکتور سه تا کرنر و سه تا موقعیت قبل همه ی این ها حرکت مسی گونه سجاد بعلاوه ی شوت داریوش که به مدافع خورد و تعلل بیت سعید در صحنه ی تقریبا تک به تک و شوت جباروف خیلی بیش تر میشه ها شمارش هم بلد نیستید جلو سایپا هم همین بزن زیرش ها 3 تا موقعیت درست کرد !!!! در ضمن بازی با صنعت نفت فقط بد بود بازی با تراکتور شما ها واقعا وقتی جلو باشید بازم حمله میکنید تا خاطره ی آخرین دربی و ضد حمله ی حریف زنده شود ؟؟ صبا از این که بازی با سایپا اون بازیکن بازیکن ما رو مصدوم کرد اون وقت داور خطا رو ندید !!!
۲ ۳
فوتبال مالكانه تا ١٤٠٣ با شيشعلي
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۹
خودت فهميدي چي گفتي استاد "مسي گونه" ؟؟؟؟؟ ٢ تا دريبل قائدي هم موقيعت گل حساب كردي؟؟ خب حقم داري مسي گونه بود ديگه خخخخخخخخخ
استقلال
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۷
قایدی از اون حرکاتش دو تاش یکی پاس به بیرون و یکی شوت خودش بود که نشد وگرنه 6 7 تا دربیل موفق داشت در ضمن شوت غفوری که به تیر خورد هم بازی با سایپا اضافه نکردن در ضمن جالبه دو تا دربیل که بچه ابتدایی ها هم بلدند ولی بازیکنان پرسپولیس بلد نیستند !!!!!!
سام
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۳۵
کاربر استقلال شما همچنان دریبل بزن با همین فرمون هم برید جلو موفق میشید حتما
۵
بي طرف
دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۰۱
اگه بي طرفانه نگاه كنيم منصوريان مثل كيروش و برانكو مربي مولف نيست به همين خاطر يك فصل از كيروش كپي ميكنه و ميخواد با دفاع ضد حمله نتيجه بگيره و وقتي با انتقاد پيشكسوتا و هوادارا مواجه ميشه ميخواد از برانكو كپي كنه و فوتبال مالكانه بازي كنه كه در هر دوش هم ناموفقه چون مهمترين مولفه رو نميدونه اونم اينه كه اگر پرسپوليس و تيم ملي به اين بلوغ تاكتيكي رسيدن دليلش استفاده از يك تاكتيك مشخص و تئوري هاي فوتبال نيست بلكه كليد موفقيتشون به تمرينات، جذب بازيكناي مورد نياز(نه صرفا ستاره) و تجربه بيست سي سالشون توي تيم هاي ملي و باشگاهي مختلف برميگرده، اگر قرار بود هر مربي از روي دست بقيه كپي كنه الان به جاي ده مربي شاخص در دنيا ده هزارتا مربي داشتيم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر