فهرست
درخواست پیوس از قرمزها؛ مرامی بمانید!
درخواست پیوس از قرمزها؛ مرامی بمانید!

درخواست پیوس از قرمزها؛ مرامی بمانید!

آی اسپورت – در شرایطی که هنوز تکلیف رفع محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات تابستانی به صورت کامل مشخص نشده، فرشاد پیوس نگران جدایی احتمالی بازیکنانی نظیر فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، امیری، کامیابی نیا و حتی محمد انصاری است چرا که می داند اگر محرومیت پرسپولیس لغو نشود، برانکو کار فوق العاده سختی برای بازی با الدحیل در لیگ قهرمانان دارد. به همین دلیل است که آقای گل می خواهد دست به کار شود و با کمک گرفتن از سایر پیشکسوتان پرسپولیس جلوی جدایی احتمالی تعدادی از شاگردان برانکو را بگیرد. بخشهای مهم مصاحبه پیوس با ایسنا را بخوانید:

  • پیشنهاد دادم که چند نفر از پیشکسوتان بزرگ باشگاه همچون علی پروین بیایند تا با بازیکنان صحبت کنیم تا این یک نیم فصل را در پرسپولیس بماند. بازیکنان باید بدانند این پرسپولیس است که به آن‌ها بها، اعتبار و شهرت داده است. اگر در پرسپولیس بازی نمی‌کردند الان هیچ کس آن‌ها را نمی‌شناخت. حالا باید دین خودشان را به این باشگاه ادا کنند. کسانی بودند که از باشگاه پرسپولیس به اعتبار رسیدند و بی‌معرفتی کردند و رفتند اما بازیکنان حال حاضر باید مرام و معرفت خودشان را نشان بدهند.
  • خاطرم است زمانی باشگاه یوونتوس به خاطر مسائلی که در لیگ فوتبال ایتالیا رخ داد به سری B سقوط کرد اما بازیکنان بزرگی همچون بوفون و دل پیرو در این تیم ماندند و با وجود این که برایشان افت داشت یک رده پایین‌تر بازی کنند اما نسبت به پیراهن تیمشان تعصب داشتند و برای یوونتوس بازی کردند و این تیم را دوباره به سری A آوردند. چه معنی دارد یک بازیکن برای باشگاه بزرگی چون پرسپولیس این قدر شرط بگذارد؟
  • اگر قرار باشد همین بازیکنان هم بروند دیگر باید با تیم امید به مصاف الدحیل برویم. البته من فکر می‌کنم برانکو در این برهه از زمان می‌تواند نقش مهمی ایفا کند. الان زمان آن است که برانکو هنر مربی‌گری خود و سرپرست باشگاه هم هنر مدیریت خود را نشان دهد و بازیکنان را در تیم نگه دارند.
۲ ۴  
آی اسپورت
2018-05-25 09:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
**
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۹:۴۰
انگار خونه خاله هست.
علی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
جل الخالق!
کجاست وزیر ورزشی که 2 میلیون دلار برای شفته آلمانی و 4 میلیون دلار برای تیام هزینه می کند؟
هدایتی کجاست؟
مکتب لنگیسم
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۲۴
دارن تمام تلاششونو میکنن از هر راهی وارد میشن تا جلوشونو بگیرن خخخ
از تلویزیون ملی استفاده میکنن احسان علی خانی میاد ازشون قول میگیره
علی ضیا میاد تو برنامه زنده التماس درخواست میکنه بمونن
جلو هوارادا قرارشون میدن
خخخ ای لنگیام که درگیر تیامن هنوز
نسیم سرخ اسیا
۳ ۱
+
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۳:۳۷
چشم باز میکنی میبینی تیام رفته کیسه می مونه و جابر انصاری خخخخ
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر