فهرست
سندی برای ادعای فسخ قرارداد شیخ دیاباته
سندی برای ادعای فسخ قرارداد شیخ دیاباته

سندی برای ادعای فسخ قرارداد شیخ دیاباته

آی اسپورت - صبح امروز خبری در ارتباط با فسخ قرارداد شیخ دیاباته با استقلال منتشر شد (اینجا بخوانید) اما باشگاه استقلال با انتشار اطلاعیه ای این خبر را رد کرد. این درحالی است که شیخ دیاباته نامه فسخ قرارداد خود را روز ۹ شهریور به باشگاه ارسال کرد ولی از آنجا که مدیران استقلال همواره طرفداران را محرم نمی‌دانند، موضوع را رسانه‌ای نکردند.

دیاباته در صفحه دوم نامه خود نوشته است طبق قانون فیفا: «در صورتی که باشگاه به صورت غیرقانونی نتواند حقوق یکی از بازیکنان خود را حداقل برای دو ماه پرداخت کند، بازیکن می‌تواند بر این مبنا قرارداد خود را فسخ کرده و به باشگاه بدهکار حداقل فرصت ۱۵ روزه بدهد تا تعهد مالی‌اش را اجرا کند.»

دیاباته در ادامه نامه که تصویر آن را در زیر می‌بینید تاکید کرده: «بنابراین از شما درخواست می‌کنم این مبلغ اشاره شده را ظرف ۱۵ روز بعد از دریافت نامه پرداخت کنید. با بیشترین احترامات شیخ دیاباته»

 

همه چیز به راحتی حساب و کتاب می‌شود. استقلال روز ۹ شهریور نامه را دریافت کرد. تا ۲۴ شهریور فرصت داشت ۴۳۸ هزار دلار به این بازیکن پرداخت کند. پول اما در آن زمان پرداخت نشد. از ۲۴ شهریور تا امروز، ۲۲ روز گذشته است! اگر بنا بود دیاباته نامه برای تمدید زمان مهلت دهد قاعدتا باید ۲۴، ۲۵، ۲۶ یا همان روزها نامه می‌داد نه اینکه ۲۲ روز بعد از پایان مهلت، تازه نامه‌ای ارسال کند و ۱۰ روز دیگر زمان بدهد!

 

خبرآنلاین 

۶ ۱  
آی اسپورت
2020-10-06 23:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۹، ۱۱:۵۰
از اول هیج نظارتی رو قراردادها نیست مدیر هم که فقط فکر چند ماه پیش رو خودش را میکنه. وقتی پرداخت این رقم ها (حدود یک و نیم میلیون دلار با آپشن ها) در توان فوتبال ما نیست چرا همچین قراردادهایی امضا میشه؟ تا هوادار انتظار داشته باشه وزیر و ودولت از جیب ملت این رقم ها رو بپردازند. بحث فقط برای دیاباته و استقلال نیست در مورد هر بازیکن و مربی خارجی با قیمت بالا ست!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر