فهرست
نفت ۰-۰ ذوب آهن؛ نباختن به نبازها!
نفت ۰-۰ ذوب آهن؛ نباختن به نبازها!

نفت ۰-۰ ذوب آهن؛ نباختن به نبازها!

آی اسپورت – ذوب آهن مقابل تیمی که تا امروز در لیگ برتر نباخته بود با خوش شانسی بازنده نشد و یک امتیاز گرفت

هفته دوازدهم لیگ برتر؛ جمعه: ۹۸/۹/۸ ؛ ساعت ۱۴:۳۰

استادیوم: شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان/ تماشاگر: ۶۰۰۰ نفر

داور: محمدرضا اکبریان/ کمک‌ها: محمد عطایی و علی رعیت؛ داور چهارم: محسن سلطانی؛ کمک داوران پشت دروازه: روح‌الله شریفی و میثم حیدری/ ناظر داوری: محمود رفیعی.

نفت مسجدسلیمان: سوشا مکانی، محمد طیبی، حامد نورمحمدی، مجید عیدی، پیام ملکیان، میثم نقی‌زاده، علیرضا علیزاده، حسین ابراهیمی(۶۳- محمد ابراهیمی)، صادق صادقی(۹۰+۱- حسین دوست‌دار)، احمد الجبوری(۷۰- فرشاد جانفزا)، فرزاد حاتمی

سرمربی: مهدی تارتار

ذوب‌آهن اصفهان: معراج اسماعیلی، وحید محمدزاده، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، مسعود ابراهیم‌زاده، حمید بوحمدان، قاسم حدادی‌فر(۸۰- محمدرضا عباسی)، مهدی مهدی‌پور، دانیال اسماعیلی‌فر، علیرضا منظمی(۶۵ - رضا حبیب زاده)، امیرارسلان مطهری(۸۷- مهران درخشان‌مهر)

سرمربی: علیرضا منصوریان

اخطار: حسین ابراهیمی(۷)، حامد نورمحمدی(۷۲) و صادق صادقی(۷۴) از نفت مسجدسلیمان

بهترین بازیکن: مجید عیدی، مدافع راست نفت مسجدسلیمان بارها با فرارهای خود از گوشه زمین و ارسال‌هایی که انجام داد، خطرساز ظاهر شد و موقعیت‌هایی به وجود آورد که گلی به همراه نداشت؛ پنالتی نفت نیز با حرکت و سانتر زمینی او به دست آمد که تبدیل به گل نشد. معراج اسماعیلی، گلر ذوب‌آهن نیز با مهار پنالتی نفت نقش موثری در کسب تساوی تیمش داشت.

اتفاق ویژه

روند شکست‌ناپذیری شاگردان مهدی تارتار برای سیزدهمین بازی متوالی ادامه یافت و آنها با حفظ این رکورد درخشان توانستند با تراکتور هم‌امتیاز شوند و به جمع تیم‌های بالای جدول برسند؛ البته آنها می‌توانستند به دومین برد متوالی دست یابند که از فرصت پنالتی خود استفاده نکردند.

لحظات حساس

۲۴- ارسال حسین ابراهیمی از روی کرنر سمت چپ زمین و ضربه پشت سر حاتمی از مقابل تیرک اول را بازیکنان نفت نتوانستند بهره ببرند تا مدافعان ذوب‌آهن توپ را دفع کنند

۳۰- احمد الجبوری نتوانست از موقعیت مناسبی که در محوطه جریمه ذوب‌آهن به دست آورده بود، استفاده کند تا توپ دراختیار اسماعیلی قرار بگیرد.

۳۸- ارسال خطرناک بوحمدان از جناح راست زمین با ضربه سر و دفع توپ طیبی به کرنر رفت تا خطری دروازه نفت را تهدید نکند.

۴۶- شوت منظمی با فاصله کمی از روی دروازه نفت مسجدسلیمان به بیرون رفت.

۴۹- پاس در عمق حسین ابراهیمی به مجید عیدی و ارسال زمینی او به  دست مسعود ابراهیم‌زاده، مدافع چپ ذوب‌آهن که تکل زده بود، برخورد کرد تا با اعلام کمک داور پشت دروازه به محمدرضا اکبریان، این داور به سود نفت مسجدسلیمان اعلام پنالتی کند.

۵۰-  پنالتی اعلام شده به سود نفت مسجدسلیمان را حسین ابراهیمی با شوت زمینی زد که معراج اسماعیلی با شیرجه زمینی به سمت راست دروازه توپ را در دو مرحله مهار کرد.

۷۱-- حبیب‌زاده بعد از نفوذ به محوطه جریمه نفت و یک سر توپ، شوت‌زنی کرد که ضربه او را سوشا مکانی به کرنر فرستاد.

۸۴-- پاس در عمق عالی عیدی در موقعیت خوبی به صادق صادقی رسید ولی شوت بی‌دقت او به بیرون رفت.

در حاشیه

* قبل از شروع مسابقه سرمربیان دو تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

* بعد از نتایج خوب نفت مسجدسلیمان، تماشاگران این تیم در بازی امروز استقبال نسبتا بهتری از تیم‌شان داشتند.

* در دقیقه ۴۱ ناظر مسابقه در کنار زمین به شدت نسبت به مسئله‌ای معترض بود.

* در دقیقه ۶۲ بوحمدان پس از خطا روی علیزاده، به بزرگنمایی هافبک نفت اعتراض کرد که این اتفاق موجب درگیری لفظی بین طرفین شد.

 

     
آی اسپورت
2019-11-29 18:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر