فهرست
دکه آنلاین:  جنگ جوانی سوم!
دکه آنلاین: جنگ جوانی سوم!

دکه آنلاین: جنگ جوانی سوم!

آی اسپورت – خشم استقلال تیتری است که خبر ورزشی برای بازی دیروز استقلال و پیکان انتخاب کرده. این روزنامه خبر داده که فیفا حکم محرومیت استقلال را لغو نکرده. با توجه به اینکه وحید امیری به زودی داماد می شود عکسی از او در کنار برانکو منتشر شده و سرمربی پرسپولیس خطاب به مهره کلیدی تیمش گفته: شام می خورم بعد کادو می دهم

خبر ورزشی
خبر ورزشی 9 بهمن

روزنامه گل با انتشار عکسی از عادل فردوسی پور پرونده ای برای حمایت افکار عمومی از مجری و تهیه کننده محبوب برنامه نود کار کرده است. گل که طی هفته گذشته مدعی بود کی روش ایران نیست حالا به بهانه حرفهای تاج که خبر این روزنامه را تکذیب کرده بود این سئوال را مطرح کرده که دلیل پنهان شدن سرمربی تیم ملی چیست؟ فتح الله زاده هم گفته که این بار یک پیشکسوت به منصوریان سیلی خواهد زد.

روزنامه گل
روزنامه گل 9 بهمن

پیروزی به بهانه بازی امروز پرسپولیس و صبا، برد احتمالی شاگردان برانکو در این دیدار را برد طلایی دانسته چرا که باعث می شود فاصله آنها با تراکتورسازی 6 امتیاز و با استقلال، 12 امتیاز شود. این روزنامه به گل دیروز سیامک نعمتی به استقلال اشاره کرده و نوشته که شوت از 40 متری هم وارد کلکسیون گل های خورده رحمتی شده است.

روزنامه پیروزی
پیروزی 9 بهمن

همشهری به بهانه برد استقلال مقابل پیکان از تیتر جنگ جوانی سوم برای این بازی استفاده کرده. این روزنامه نوشته که قرمزها با توجه به در پیش بودن عروسی وحید امیری، تمرین ساقدوشی کردند!

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 9 بهمن

 

کذ خبر: 9408

۲    
آی اسپورت
2017-01-28 08:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر