فهرست
پشت پرده درگیری غلامی: سید کنایه می‌زند
پشت پرده درگیری غلامی: سید کنایه می‌زند

پشت پرده درگیری غلامی: سید کنایه می‌زند

آی‌اسپورت- کنایه‌های محمد موسوی در تیم ملی والیبال، اولین بار نیست که یکی از بازیکنان این تیم را شاکی می‌کند. گفته می‌شود او معمولا با گوشه و کنایه با بازیکنان صحبت می‌کند. بارهای قبلی او هر بار با معذرت‌خواهی ناراحتی را از دل هم‌تیمی‌هایش درآورده است اما این بار ناراحتی عادل غلامی و درگیری با موسوی به قهر غلامی و اخراج‌اش از تیم ملی منجر شد. عادل غلامی، بازیکن کم‌حاشیه تیم ملی والیبال البته نه برای درگیری با موسوی بلکه برای واکنش‌اش بعد از دعوا با او اخراج شد. غلامی بعد از تذکر کولاکوویچ ، سرمربی تیم ملی پیراهنش را از تن درآورد و به حالت قهر تمرین را ترک کرد و سرمربی تیم ملی او را از اردوی تیم کنار گذاشت. تصمیمی که با حمایت فدراسیون والیبال هم مواجه شد. اما حاشیه‌های والیبال به همین جا ختم نشد. درگیری با موسوی و اخراج غلامی دوباره بحث قدیمی باندبازی در تیم ملی والیبال را به رسانه‌ها کشاند. باندی که گفته می‌شود معروف و موسوی از اعضای آن هستند و اخراج غلامی به این ترتیب به سعید معروف هم ربط داده شد. معروف هم امروز در صفحه اینستاگرام خود واکنش نشان داد و نوشت:

«قابل توجه برخي كارشناسان وخبرنگاران:
خيلي دوست داشتم كه قبل از بازيا راجع به چيزي اظهار نظر نكنم ، ولي فكر كنم آقايون كار(نا)شناس نمي تونن علاقه خودشونو به ميكروفون و چيزاي شبيه ميكروفون پنهان كنن . فقط خواستم به دوستاني كه راجع به اخلاق تو ورزش صحبت مي كنن اعلام كنم كه واليبال نيازي به معلم اخلاقي كه شما باشي نداره . حرفاي خيلي زيادي هست كه اگر زده بشه حتي نمي تونين سرتونو بلند كنيد . ارتباط مردم با واليبال هميشه خوب بوده و هست و خواهد بود،اگر دنبال چيزي هستيد و جراتشو داريد(البته كه نداريد) به جاي صحبت تو رسانه ها رو در رو حرف بزنيد تا جواب بشنويد و قضاوت مردم رو ببيني»

معروف
معروف

و با این حساب دخالت‌اش در اخراج عادل غلامی را رد کرد. از طرفی غلامی هم با انتشار پستی در اینستاگرام ناراحتی‌اش از اخراج از تیم ملی را نشان داد و به نظر می‌رسد بازیکنان دیگر تیم ملی هم به همین دلیل امروز با پست‌هایشان از او حمایت کرده‌اند اگرچه حمایت آن‌ها تاثیری در تصمیم کولاکوویچ نخواهد داشت و او قصد ندارد فعلا از غلامی استفاده کند. «تیم ملی بازار نیست که هر کس هر وقت خواست بیاید و هر وقت خواست برود.» سرمربی تیم ملی با گفتن چنین جمله‌ای در رادیو ورزش نشان دادهکه بیش از هر چیز از قهر عادل غلامی ناراحت است و فعلا تصمیم‌اش تغییر نمی‌کند.

میرزاجانپور
میرزاجانپور

۷ ۱  
آی اسپورت
2017-08-01 16:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اسمان
سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۱
باورکنین اگه معروف ازتیم ملی کنارگذاشته بشه نوددرصد مشکلات درون تیمی حل خواهد شد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر