فهرست
تصمیم باشگاه؛ فروش طارمی در نیم فصل
تصمیم باشگاه؛ فروش طارمی در نیم فصل

تصمیم باشگاه؛ فروش طارمی در نیم فصل

آی اسپورت – خبر جدایی مهدی طارمی از پرسپولیس خبر غیر منتظره‌ای بود. هر چند خیلی‌ها می‌دانستند که او به هر حال آخرین فصل حضورش را در پرسپولیس پشت سر می‌گذارد. با این وجود خیلی‌ها به خاطر اتفاقات اخیر دوست داشتند او در پرسپولیس بماند و در دوره‌‌ای که پرسپولیس نمی‌تواند بازیکن جدید بگیرد کمک حال تیمش باشد. اما محمدرضا حاجی‌بیگی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در این باره توضیحات بیشتری داده است.

دوست داشتیم بماند

به‌هرحال ما علاقه‌مند به ماندن طارمی بودیم، چرا که از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم هستیم، اما وقتی بازیکن خودش تمایل به ماندن ندارد ما هم مخالفتی با این قضیه نکرده و تصمیم گرفتیم مانع پیشرفت بازیکن‌مان نشویم.

در نیم فصل طارمی را می‌فروشیم

ما اگر بخواهیم مانع جدایی طارمی شویم می‌توانیم، اما وقتی خودش نمی‌خواهد نمی‌شود به زور این کار را کرد. بازیکنی که به زور در تیم بماند مسلماً کارایی لازم را نخواهد داشت. به‌هرحال قرارداد طارمی در پایان فصل تمام می‌شود و ما به او گفتیم دوست داریم که بمانی و پیشنهاد قرارداد دو ساله را به وی دادیم، اما خودش گفت تمایلی برای ماندن ندارد و از این‌رو آماده‌ایم تا طارمی را در همین نقل‌وانتقالات نیم‌فصل ترانسفر کنیم تا حداقل باشگاه به حق‌وحقوق خود برسد.

طارمی خودش نمی‌خواهد بماند

هر بازیکنی آزاد است در مورد آینده‌اش تصمیم بگیرد. در کنار این قضیه ما هم روی بازیکن‌مان غیرت و تعصب داریم و علاقه‌مندیم او در اوج از تیم برود. البته نمی‌خواهیم باشگاه‌های دیگر فکر کنند ما طارمی را نخواستیم بلکه اتفاقاً به او پیشنهاد تمدید قرارداد دادیم که نپذیرفت. او تمایل دارد برود و اینکه این کار بی‌وفایی به هواداران است یا نه به خود بازیکن ربط دارد. ما هم نمی‌خواهیم مانع رشد بازیکن شویم. قطعاً می‌خواهیم از این انتقال سود ببریم. ضمن اینکه از طارمی خواستیم کتباً اعلام کند که نمی‌خواهد بماند و او هم از طریق وکیلش این کار را کرد.

یک تیم عربی

وکیل طارمی قرار است امشب به ما اعلام کند کدام تیم عربی این بازیکن را می‌خواهد و بعد از آن برای انتقال او اقدام خواهیم کرد.

۷ ۲  
آی اسپورت
2017-12-31 17:10:00
نظر دهید

۲ نظر
فرزاد مهریار
يكشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۵۵
این کاری به شدت اشتباه است و پرسپولیس را در آسیا ضعیف می کند
۲ ۱
یونس
دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۲۸
اشتباه نگهداشتنش بود وقتی می خواست بره...یک مهاجم خارجی تاپ بعد نقل و انتقالات مجاز جذب میکنه برانکو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر