فهرست
قوچان‌نژاد: تباید از باخت در دیدارهای دوستانه بترسیم
قوچان‌نژاد: تباید از باخت در دیدارهای دوستانه بترسیم

قوچان‌نژاد: تباید از باخت در دیدارهای دوستانه بترسیم

آی اسپورت - رضا قوچان نژآد کهاجم تیم چارلتون به اردوی تیم ملی در اتریش پیوست . 

گوچی که با وجود پشت سر گذاشتن یک فصل سخت با انرژی به هم تیمی ها رسیده ، در این باره می گوید : بسیار خوشحالم که به اردوی تیم ملی اضافه شدم و بعد از برگزاری مسابقات سنگین و فشرده برای تیم باشگاهی‌ام در لیگ انگلستان و بازی‌های زیادی که انجام دادیم به تیم ملی اضافه شدم. در این چهار هفته باقیمانده تا جام جهانی باید تلاش زیادی انجام دهیم تا بتوانیم با آمادگی کامل به این مسابقات برویم.

جوان و با تجربه ایم

خوشبختانه تیم ملی ایران ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه است. ما بازیکنانی داریم که در جام جهانی 2006 حضور داشته‌اند و تجربه خوبی از این مسابقات و این سطح از بازی‌ها دارند. قطعاً توانایی این بازیکنان کمک شایان توجهی به تیم ملی خواهد کرد و بازیکنان جوان باید از تجربیات آنها استفاده کنند. با این ترکیب از بازیکنان باتجربه و جوان می‌توانیم امیدواری بیشتری برای موفقیت در جام جهانی داشته باشیم.

باید بازی کنیم

خوشبختانه بازی‌های دوستانه خوبی را پیش رو داریم و باید بدون توجه به نتیجه کسب شده از این مسابقات و بدون استرس، بازی‌های خوبی انجام دهیم. هر چه بیشتر بازی تدارکاتی داشته باشیم، می‌توانیم به فرم ایده‌آل نزدیک‌تر شویم. شناخت از این حریفان خوب است اما بیشترین کمک را دیدارهای تدارکاتی به افزایش آمادگی ملی‌پوشان می‌کند و از اهمیت بالایی برخوردار است. باید با شناخت از تیم‌های همگروه‌مان در جام جهانی به این مسابقات برویم و تمرکزمان بیشتر روی آنها باشد و از دیدارهای دوستانه برای افزایش هماهنگی بازیکنان استفاده کنیم.

حمایت کنید

قطعاً رسانه ها و مردم مانند قبل از ما حمایت خواهند کرد. خواسته مردم و رسانه‌ها بازی‌های خوب از تیم ملی است و از همه آنها می‌خواهم از ما حمایت کرده و برای تشویق تیم ملی از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

     
آی اسپورت
2014-05-14 10:03:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر