فهرست
مسی: از برنامه‌های تاتا خبر ندارم ولی او می‌خواهد بماند
مسی: از برنامه‌های تاتا خبر ندارم ولی او می‌خواهد بماند

مسی: از برنامه‌های تاتا خبر ندارم ولی او می‌خواهد بماند

آی اسپروت- لیونل مسی ستاره ی بارسلونا گفت که هواداران و تمام تیم می‌خواهند که روز شنبه، جام قهرمانی لالیگا را مقابل اتلتیکو مادرید بالای سر برند و آن را به تیتو ویلانووا تقدیم کنند. او همچنین رقابت‌های امسال را "عجیب و غریب خواهند".

او گفت: "می‌خواهیم لالیگا را پس از همه ی اتفاقاتی که افتاد  بدست بیاوریم و آن را به تیتو تقدیم کنیم. او این باشگاه را دوست داشت  و هوادار بزرگی بود. قهرمانی ما باعث افتخار او خواهد شد.

لیگ امسال بسیار مهم  است زیرا بسیار پیچیده و سخت شد. در چند سال گذشته شرایط سختی داشتیم ولی موفق شدیم از آنها عبور کنیم . قهرمانی در لیگ اتفاق بسیار خوبی است. نمی‌دانم آِّیا تیم مارا از یک فصل ضعیف نجات می‌دهد یا نه ولی قهرمانی بسیار مهم است.

مسی درباره ی تاتا گفت: "نمی‌دانم برنامه هایش چیست ولی می‌خواهد که بماند. مطمئنم که روزی او را روی نیمکت آرژانتین خواهیم دید زیرا مربی بزرگیست و می‌خواهد که سکان هدایت تیم ملی را در دست بگیرد.

آرژانتین همیشه برای قهرمانی  می‌جنگد و از مدعیان است. ما لحظات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و آماده هستیم و فرصت خوبی برای انجام کاری بزرگ در اختیار داریم. یک فرصت خوب برای به اتمام رساندن وظیفه مان."

     
آی اسپورت
2014-05-14 09:42:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر