فهرست

بیانیه مشترک سایت های هواداری تراکتورسازی: یا تونی یا رسول خطیبی والا ...

آی‌اسپورت‌ ـ تعلل مدیران تراکتورسازی برای انتخاب سرمربی برای تیم فوتبالشان از امروز شرایط را برای مدیریت در این تیم سخت تر خواهد کرد. شب گذشته بیانیه ای که دست پخت مشترک سایت های هواداری تراکتورسازی بوده در صفحات مجازی منتشر شده و در آن ضمن انتقاد از روند موجود به باشگاه تاکید شده از بین رسول خطیبی و تونی اولیویرا یک نفر را باید به عنوان سرمربی انتخاب کنند.
بیانیه ای فوق شامل جملات جالب و تأمل برانگیزی است که باید آنها را بدون دست کاری منتشر کرد. در این بیانیه از تونی با لقب کبیر یاد شده و تاکید شده تراکتورسازی در دندان دلالان اسیر است.
باید منتظر واکنش وب سایت رسمی تراکتورسازی به این بیاینه باشیم.
بیانیه را بخوانید:
در آستانه ششمین سال حضور باشگاه تراکتورسازی در لیگ برتر هستیم و همچون سال های گذشته در بلاتکلیفی قرار داریم که با نگاهی گذرا به سنوات گذشته وتجاربی که در این مدت کسب کرده ایم ، همچنان روی خط استرس زای عدم مدیریت صحیح و زمان محدود در نقل و انتقالات هستیم و متاسفانه همچون سال های گذشته، تیم های لیگ برتری در تدارک تیم های خود بوده و ما اندر خم انتخاب سرمربی خود مانده ایم و هر روز شاهد اخباری از کوچ ستارگان تیم هستیم.
 باشگاه بزرگ تراکتورسازی که داعیه و پرچم دار فوتبال شمال غرب کشور می باشد، نتوانسته در مدیریت خود به ثبات لازم رسیده و بتواند مربی خود را به موقع انتخاب نماید و این تعلل باعث خواهد شد که بازیکنان خود را از دست داده و از طرفی مربی که برگزیده می شود تا نیم فصل مدعی خواهد شد که این تیم توسط او بسته نشده است.
 جدا از این مسائل که نگاهی به فردا تلقی می شود ما امروزه نمی دانیم آیا مدیریت این باشگاه در سمت خود باقی خواهد ماند و یا خیر؟ موضوعی که باید مدیریت این باشگاه جوابگو باشد این است که آیا قبل از اجرای پروسه دک کردن تونی الیویرای محبوب ، نباید به فکر فردی جانشین و صد البته شایسته و در قالب اهداف باشگاهی انتخاب شده باشد ؟
ما هواداران تونی را با نگاه به کارنامه وی همچنان خواستاریم و مدیر عامل باید در این قضیه شفاف سازی نموده و پاسخ منطقی به هواداران ارائه دهد.
ما هواداران این باشگاه که ادعا می کنیم مالکان واقعی هستیم ولی شاهدیم که امروز باشگاه ما تبدیل به تیمی دلالیسم شده وعدم انتخاب سرمربی و تعلل در این امر نیز موجب شده است تا فرصت طلبان نقل و انتقالات، در این باشگاه جولان داده و بدبختی بالاتر از این نیست که سرمربی آینده تیم ما را نیز همین دلالان انتخاب می کنند و از طرفی این تراکتور محبوب ماست که جلوی چشممان دریده می شود و ظاهرا مدیریت این باشگاه بخاطر ضعف و ناشیگری میدان را به سودجو ها داده اند .
و اما موضوعی که باید تکلیف آن در سریعترین زمان مشخص شود، بحث سرمربی تیم می باشد . ما هواداران به این باور رسیده ایم که اصرار بر این همه تعلل برای انتخاب سرمربی تیم چیست ؟
گزینه های مطرح شده در هفته های گذشته یا مانور تبلیغاتی و یا بازی دلالان برای دانستن مزه دهان هواداران بوده است. ما با سیاست بومی گرایی عقلانی موافق هستیم به شرطی که ستارگان بومی تربیت شوند که ما را از بازیکنان غیر بومی بی نیاز نکنند و یا این نیازمندی را به حداقل رسانده و از تصمیم بزرگ و آینده ساز بومی گرایی سپاه پاسداران به عنوان بزرگ ترین حامی مالی باشگاه حمایت می کنیم. به شرط آن که به بهانه بومی گرایی تیم در راه دسته یک قرار نگیرد و گزینه ای که می تواند ما هواداران و مسئولان ارشد این باشگاه را به هدف خود نزدیک نماید، تونی کبیر در گزینه های خارجی و رسول خطیبی ، فرزند شایسته این دیار در گزینه های داخلی است .
اگر منوال بر این باشد که تیم جایگاهی همچون فصل گذشته برای ما به ارمغان بیاورد، حداقل این جایگاه با رسول خطیبی و به شرط بومی بودن و صد البته پاک سازی علف های هرز درون تیم و حاشیه باشگاه قابل قبول خواهد بود .
بدینوسیله در این بیانیه مشترک صادره از سیاست بومی گرایی و انتخاب رسول خطیبی بعنوان سرمربی و هدایتگر بومی گرایی حمایت کرده و چنانچه هواداران در مقابل پاسخ های غیر منطقی مدیر عامل قرار بگیرند و مجبور بشوند به سرمربی گری غیر از تونی گردن نهند، خواهان سرمربی گری رسول خطیبی هستند.

     
آی اسپورت
2014-05-14 09:46:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر