فهرست
ویدیچ: در دوران مویس، ایمانمان به تیم را از دست داده بودیم
ویدیچ: در دوران مویس، ایمانمان به تیم را از دست داده بودیم

ویدیچ: در دوران مویس، ایمانمان به تیم را از دست داده بودیم

آی اسپورت- نمانیا ویدیچ، مدافع یونایتد می‌گوید که همه ایمانشان به تیم را از دست داده بودند.

ویدیچ که در تابستان به اینترمیلان می‌پیوندد، مصر است که دیوید مویس، مقصر همه ی اتفاقات نبود و بازیکنان بیشتر اوقات از خودشان انتقاد می‌کردند و از عملکرد خود ناراضی بودند.

مویس با قراردادی 6 ساله جانشین سر الکس فرگوسن شد ولی نتوانست خوب کار کند و با 22 امتیاز اختلاف نسبت به صدر و عدم صعود به رقابت‌های اروپایی، فصل را به پایانرساند.

ویدیچ، نمیخواست که اینگونه با هوادارا ن یونایتد خداحافظی کند و قصد داشت در فصل آخر، با یونایتد جامی کسب کند.

او گفت:" یک دوره ی گزار بود. گاهی اوقات کسی فوتبال را جور دیگری می‌بیند و می‌خواهد روی تیم تاثیر بگذارد.

رایان گیگز ایده‌هایش را مانند سر الکس فرگوسن با ما در میان می‌گذاشت و شبیه به دوران فرگوسن بود. بازیکنان عادت بیشتری به این سیستم دارند و راحت ترند.

نمی‌گویم که دیوید مویس با بازیکنان بد رفتار می‌کرد  ولی بازیکنان با این سیستم راحت تر بازی می‌کنند. باید به جایگاهی که در آن قرار داری  احترام بگذاری و هیچ سودی درباره ی صحبت کردن درباره ی کسانی که اینجا نیستند، نیست.

بهترین پاسخی که می‌توانم بدهم این است که او به سختی تلاش کرد. او حرفه ای بود. به وظیفه و شغلش تعهد داشت و می‌خواست که خوب کار کند، این اتفاق نیفتاد و ما هم ناراحت هستیم.

گاهی اوقات پیش می‌آید که از خود سوال می‌پرسید و یا از خود انتقاد می‌کنید ولی ما هیچگاه از سرمربی انتقاد نکرده ایم. بیشتر از خودمان انتقاد می‌کنیم."

     
آی اسپورت
2014-05-14 10:42:51
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر