فهرست
آندرانیک تیموریان: باید مراقب باشم تا جام جهانی از دست ندهم
آندرانیک تیموریان: باید مراقب باشم تا جام جهانی از دست ندهم

آندرانیک تیموریان: باید مراقب باشم تا جام جهانی از دست ندهم

آی اسپورت – تیم ملی ایران در شرایطی به استقبال جام جهانی 2014 می رود که شاید بتواند گفت نسبت به سه تیمی که جام های جهانی 2006، 1998، 1978 را تجربه کرده اند، تلفات بیشتری داده است.
تا اینجای کار سید مهدی رحمتی، هادی عقیلی، مجتبی جباری و امید نمازی از کادر فنی را هر کدام به دلیل خاصی و البته در شرایطی که کارلوس کی روش به آنها احتیاج داشت (البته قبل از اعلام عدم حضور در تیم ملی) از دست داده است و به همین دلیل "از دست دادن مهره ای دیگر" نمی تواند قابل هضم باشد.
این در شرایطی است که آندرانیک تیموریان در حالی که در میانه میدان یکی از مهره های اصلی تیم ملی به شمار می رود، این روزها با دست بانداژ شده تمرین می کند و نگران مصدومیت دستش است تا خدای ناکرده، جام جهانی را هم به مانند دیدارهای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا از دست ندهد، چرا که جای خالی او با توجه به پتانسیل موجود در تیم به راحتی پر نخواهد شد.
آندرانیک تیموریان در این رابطه می گوید: الان که دستم کاملا خوب است و هیچ دردی ندارم، ولی دکترها گفته اند باید حواست باشد. چون قبلا دو بار آسیب دیده، بیشتر در معرض آسیب دیدگی قرار دارد. باید مراقب باشم تا مبادا ضربه ای به دستم وارد شود. آندو در پاسخ به این سوال که ممکن است آسیب دیدگی دوباره باعث از دست دادن جام جهانی شود، توضیح می دهد: به خاطر همین باید مراقب باشم. البته این باعث نمی شود که انگیزه ام را برای تمرینات از دست بدهم. همیشه سعی می کنم در تمرین و بازی جدی باشم.

     
آی اسپورت
2014-05-14 11:32:32
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر