فهرست
سردار آزمون: دوست ندارم نیمکت‌نشین ستاره‌های لیورپول و آرسنال باشم
سردار آزمون: دوست ندارم نیمکت‌نشین ستاره‌های لیورپول و آرسنال باشم

سردار آزمون: دوست ندارم نیمکت‌نشین ستاره‌های لیورپول و آرسنال باشم

آی اسپورت – سردار آزمون لیگ روسیه را با عنوان "پدیده" به پایان برد تا حالا با روحیه و البته اعتماد به نفس بیشتری به قکر حضور در جام جهانی 2014 برزیل باشد. او البته این روزها پیشتهاداتی هم از چند لیگ معتبر اروپایی و آن هم از تیم هایی چون بارسلوما و آرسنال و از چند روز پیش هم لیورپول دارد تا در اوج  جوانی به رویاهای فوتبالیش اش تحقق ببخشید.

البته سردار اذعان دارد که اگر قرار بر نیمکت نشینی باشد، حاضر نیست پیراهن آرسنال یا لیورپول را بر تن کند

آزمون در گفت و گویی که با ایسنا داشته است، در این رابطه می گوید: من واقعا همه چیز را به بعد از جام جهانی موکول کرده‌ام. البته نظرهای مختلفی در این باره وجود دارد. باید شرایط را سنجید. آرسنال و لیورپول باشگاه‌های بزرگی هستند و آرزوی هر بازیکنی می‌تواند حضور در این تیم‌ها باشد اما این را هم باید در نظر گرفت که من در سن و سالی هستم که باید بازی کنم. الان 19 ساله هستم و به پیشرفت خوبی در فوتبال روسیه هم رسیده‌ام، می‌خواهم در دو، سه سال آینده در تیمی باشم که بازی کنم. اگر قرار باشد فقط در یک تیم بزرگ حضور داشته باشم و بازی نکنم خیلی برایم خوب نیست. واقعا دوست ندارم نیمکت‌نشین ستاره‌های لیورپول و آرسنال باشم. اگر موقعیت طوری پیش‌بینی شود که به نظر بتوانم زیاد بازی کنم قضیه متفاوت می‌شود. من بازیکنی هستم که با بازی کردن پیشرفت می‌کنم و در این سن و سال نیمکت‌نشینی می‌تواند روند پیشرفتم را آهسته کند.

آزمون همچنین با اشاره به عملکردش در لیگِ اخیر روسیه اظهار داشت: در این فصل بازی‌های خوبی برای روبین کازان انجام دادم و تلاش می‌کردم پاسخ اعتماد مربیان تیم را بدهم. آخرین بازی هم خیلی خوب بود. از دقیقه 51 وارد زمین شدم که تا پایان بازی توانستم هم گل بزنم و هم یک پاس گل بدهم.

او با اشاره به اینکه نسبت به سال گذشته مدت زمان بیشتری را بازی کرد، ادامه داد:

من تلاشم را کردم، چه فصل گذشته و چه این فصل میزان آمادگی‌ام تفاوت خیلی زیادی نداشت، هرچند بالاخره با انجام تمرینات بدنی بیشتر طبیعتا آمادگی هم بالاتر می‌رود. در ادامه بازی‌ها "روندون" مهاجم تیم هم مصدوم شد و به من بیشتر بازی رسید. آسیب دیدگی مهاجم اصلی تیم بهترین فرصت برای من شد تا خودم را به مربیان بیشتر ثابت کنم و کم‌کم به بازیکن فیکس روبین کازان تبدیل شدم. گمان می کنم توانستم چهره خوبی از خودم به نمایش بگذارم و به همین دلیل تیم سرشناس زنیت هم تمایل به جذب من پیدا کرده و از طرفی باشگاه روبین کازان هم پی‌گیر است تا من قراردادم را تمدید کنم.

     
آی اسپورت
2014-05-14 12:13:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر