فهرست
لوو: حضور بازیکنان جوانان در ترکیب تیم بسیار جالب بود
لوو: حضور بازیکنان جوانان در ترکیب تیم بسیار جالب بود

لوو: حضور بازیکنان جوانان در ترکیب تیم بسیار جالب بود

آی اسپورت- تیم ملی آلمان در دیداری دوستانه شب گذشته با ترکیبی از بازیکنان جوان شاغل در بوندس لیگا به مصاف تیم ملی لهستانی رفت که برخی از مشهورترین چهره های خود را در اختیار نداشت دیدار دو تیم پس از 90 دقیقه تلاش بدون گل مساوی به اتمام رسید.
در مجموع 12 بازیکن، ازجمله شکودران موستافی، آنتونیو رودیگر و مکس مایر اولین بازی خود برای تیم ملی آلمان تجربه می کردند و یولیان درکسلر نیز کاپیتانی این تیم را بر عهده داشت تا جوانترین بازیکن ملی آلمان باشد که در سن 20 سالگی بازوبند کاپیتانی بر بازو می بندد.
یوآخیم لوو پس از این دیدار گفت:" این جالب بود ما تعداد زیادی از بازیکنان تازه وارد به تیم ملی را در این دیدار به کار گرفتیم که وظایف خود را به خوبی انجام دادند. ما به خوبی سازمان دهی شده بودیم و به درستی بازی کردیم با وجود تساوی بدون گل یک بازی سرگرم کننده را شاهد بودیم."
درکسلر نیز با اذعان اینکه کاپیتانی تیم ملی برایش یک افتخار بود از بازی شب گذشته گفت:" برای یک بازیکن جوان کاپیتانی تیم ملی بسیار زیاد است ما تنها یک بار تمرین کرده بودیم بنابراین نمی توانستیم همه ی اهداف را در مقابل لهستان پیاده کنیم."
     
آی اسپورت
2014-05-14 12:47:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر