فهرست

جهانبخش: احتمالا نایمخن با جدایی‌ام مشکلی ندارد

ای اسپورت –علیرضا جهانبخش در طول یکسال پله های ترقی را چنان سپری کرد که حالا به عنوان یکی از لژیونرهای موفق فوتبال ایران شناخته می شود و همچنین با توجه به کناره گیری مجتبی جباری از تیم ملی، شانس بالایی برای فیکس شدن در جام جهانی دارد، تا هر چند که  با سقوط نایخمن در لیگ هلند کامش تلخ شد، بتوان اینطور گفت که دنیا روی خوشش را به این بازیکن شمالی نشان داده است.

جهانبخش در گفت و گویی که با ایسنا انجام داده است، درباره سقوط نایخمن اظهار داشت: حیف شد. می‌توانستیم در لیگ هلند باقی بمانیم. شرایط خوبی در بازی‌ها پیدا کرده بودیم اما متاسفانه در بازی پلی‌آف نتیجه را به راحتی از دست دادیم. خیلی سخت بود که بعد از 20 سال این تیم به دسته پایین‌تر سقوط کرد و به همین خاطر الان باشگاه با مشکلات فراوانی روبه‌رو شده است.

این بازیکن همچنین درباره آینده اش گفت: با نایمخن قرارداد دارم و هنوز نمی‌دانم شرایطم چه خواهد شد و چه تصمیمی باید بگیرم. با توجه به اتفاقی که افتاد و تیم سقوط کرد، در حال حاضر تمام تمرکزم را روی شرایطم در تیم ملی گذاشته‌ام. در فرصتی که تا زمان حضور در اردوی تیم ملی دارم، ریکاوری ذهنی خواهم کرد تا بتوانم در وضعیت خوبی در تمرین‌ها شرکت کنم. قطعا عملکرد خوب در جام‌جهانی در آینده کار من هم تاثیر زیادی دارد. البته

طبق قرارداد بازیکن نایمخن هستم اما فکر کنم مشکلی با جدا شدنم از تیم نداشته باشد. درباره پیشنهاد هم فکر می‌کنم یکی، دو مورد وجود دارد که با باشگاه مذاکره خواهند کرد. به نظر، نایمخن هم تا پس از جام‌جهانی در این باره صبر می‌کند.

 

 

 

 

     
آی اسپورت
2014-05-14 14:26:37
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر