فهرست
هجوم طرفداران سویا به تورین ؛ امشب سویا سومین قهرمانی خود را می خواهد
هجوم طرفداران سویا به تورین ؛ امشب سویا سومین قهرمانی خود را می خواهد

هجوم طرفداران سویا به تورین ؛ امشب سویا سومین قهرمانی خود را می خواهد

آی اسپورت - شهر سویل این روزها در شور و هیجان فینال یورولیگ به سر می برد تیم اول این شهر تیم سویا برای سومین بار در 8 سال اخیر به فینال این جام رسیده است و امشب باید در یوونتوس استادیوم شهر تورین به مصاف تیم بنفیکا لیسبون برود.


این مهم به لطف ضربه سر معجزه آسای بازیکن سیه چرده این تیم ام بیا حاصل شد. ضربه سری که در دقیقه 93 وارد دروازه والنسیا شد تا سویا در عین ناباوری از جهنم حذف به بهشت فینال تورین برسد.

از فردای همان روز بود که باشگاه سویا اعلام کرد که طبق رسم دیرینه 25 درصد ورزشگاه یوونتوس استادیوم در اختیار طرفداران این تیم قرار خواهد داشت . و به همین دلیل نزدیک به 8700 بلیط در اختیار این باشگاه قرار گرفته است.

هجوم بی سابقه هواداران سویا برای خرید بلیط های این بازی غیر قابل پیش بینی بود. تمام بلیط ها در عرض یک روز به فروش رسید با این وجود امروز اعلام شد که 12000 هوادار متعصب این تیم وارد تورین شده اند.

بسیاری منتظر یک شانس و تهیه یک بلیط در آخرین فرصت برای ورود به استادیوم هستند. طی دیروز و امروز 50 پرواز از اسپانیا به سمت تورین انجام شده است .

کیکه مارتینز هوادار 41 ساله تیم سویا یکی از این هواداران است که از فرودگاه باراخاس مادرید به تورین برای حمایت تیم شهرش سفر خواهد کرد.

کیکه که در سال 2006 و به هنگام اولین فینال اروپایی سویا در گواتمالا به سر می برد و در معیت امدادگران سازمان ملل متحد ، مشغول کمک رسانی به مردم گواتمالا بود می گوید:

" آن سال هر طور شده بلیط بازی را تهیه کردم. یک روز مانده به بازی از گواتمالا به آیندهوون آمدم چرا که مطمئن بودم تا سال ها چنین امکانی برای من و تیم محبوبم فراهم نخواهد شد. شب اولین قهرمانی سویا بهترین شب زندگی من تا به امروز بوده . اما کیکه سال بعد هم در عین ناباوری خودش را در ورزشگاه گلاسکو و در یک فینال دیگر می دید. سویا برای دومین سال متوالی قهرمان این جام شد. و حالا او برای سومین بار در زندگیش یک فینال اروپایی دیگر را از نزدیک خواهد دید و امیدوار است تا سومین قهرمانی تیم محبوبش را شاهد باشد "

بدون شک امشب تمام دوست داران سویا قلب های خود را به 11 بازیکن داخل زمین پیوند خواهند زد تا بلکه سومین جام اروپایی به ویترین افتخارات تیم محبوبشان اضافه شود.


     
آی اسپورت
2014-05-14 15:35:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر