فهرست
کاپیتان فاتح کدام یک هستند، بختیار یا رائول
کاپیتان فاتح کدام یک هستند، بختیار یا رائول

کاپیتان فاتح کدام یک هستند، بختیار یا رائول

آی اسپورت – شاید، شاید نه بلکه قطعا بختیار رحمانی بار‌ها و بار‌ها بازی رئال را با کاپیتانی رائول گونزالس دیده است و احتمالا هفتِ استثنایی سانیاگو برنابئو یکی از ستاره‌های دوران نوجوانی رحمانی بود. حالا دستِ روزگار ستاره را به پسر نوجوان دیروز و کاپیتان امروز فولاد رسانده است.

چند ساعت دیگر در ورزشکاه غدیر اهواز این رائول گونزالس و بختیار رحمانی هستند که با دست دادن به هم مقدمات برگزاری بازی را انجام خواهند داد.

نکته جالب اما این است که نوجوان دیروز که تماشای رائول از تلویزیون کوچک خانه‌شان، تفریحی بزرگ برایش بود، نسب به رائوال شرایط بهتری دارد. چرا که در رویایی فولاد و السد، تیمی شرایط بهتری دارد و از شانس بیشتری برای برنده شدن و رفتن به هشت تیم نهایی آسیا برخوردار است که بازوبدنش بر بازوی رحمانی است و اگر اتفاق حاصی رخ ندهد، چند ساعت دیگر بختیار و رائول در حالی بعد از سوت پایان بازی دست بر دست هم خواهند گذاشت که کاپیتان ایرانی برنده است و کاپیتان اسپانیایی البته با یک تیم قطری بازنده.


http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/f8d29fa9171.jpegالبته این تحلیل بر اساس نتیجه و نحوه اولین ۹۰ دقیقه این دو تیم و همچنین شرایط مشاهده شده است و امکان دارد، رقیب قطری بتواند در اهواز، قهرمان ایران را به تسلیم شدن وا بدارد. باید چند ساعت دیگر صبر کرد تا ببنیم، کاپیتان فاتح کدام یک هستند. بختیار یا رائول؟

     
آی اسپورت
2014-05-14 16:23:13
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر