فهرست

فتح‌الله‌زاده: خیلی چیزها از خودم در استقلال به ارث گذاشتم

آی اسپورت – علی فتج الله زاده  از اسنقلال رفته است، اما کیست که نداند، او دلش همچنان با این تیم است و اگر دست خودش بود و شرایط اجازه می داد، همچنان بر مدیرعاملی اش پا فشاری می کرد.

او در گفت و گویی با ایسنا با تایید این مطلب که برخی از اسپانسرهای باشگاه استقلال خواهان حضور او در راس مدیرعاملی باشگاه استقلال بودند، اظهار کرد: به هر حال نمی‌دانم چند گروه با وزارت ورزش و جوانان برای اسپانسری مذاکره‌ داشته‌اند، اما چهار گروه از این دوستان در تماسی که با من داشتند، لطف کردند و از من خواستند که مدیرعامل باقی بمانم اما عذرخواهی کردم و ترجیح دادم که این مسئولیت را نپذیرم. از شرایط فعلی اصلا خوشم نمی‌آید. به هر حال وقتی یک نفر زحمت می‌کشد، بهتر است با کرامت انسانی با او برخورد کنند. البته روی صحبت من به وزارت ورزش و جوانان نیست که بحث من روی فضای موجود در فوتبال ایران است.

مدیرعامل استقلال همچنین گفت: قریب به دلیل برخی از مشکلات مدیرعاملی استقلال را نپذیرفته است و گزینه اصلی آقای افشارزاده است. من سال‌هاست که با ایشان رفیق هستم و از دوستان نزدیکم به شمار می‌آیند. آقای افشارزاده فردی پرتلاش در عرصه ورزش هستند و گزینه بسیار خوبی محسوب می‌شوند. به نظرم وزارت ورزش و جوانان باید تلاش بیشتری کند تا ایشان را متقاعد به پذیرفتن مدیرعاملی استقلال کند. البته آقای قریب هم مدیر بسیار توانمند و خوبی است و تجربه خوبی هم در استقلال دارد اما شنیده‌ام که ایشان قبول مسئولیت نکرده‌اند، وگرنه ایشان هم می‌تواند به استقلال کمک زیادی کند.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سوال که چه چیزی از خودش در این تیم به ارث می‌گذارد، گفت: خیلی چیزها به ارث گذاشته‌ام، در لیگ برتر و در جام حذفی، موفقیت در رقابت‌های آسیایی و از همه مهم‌تر کمپ ناصر حجازی است. همین کمپ را نقطه قوت کارم در استقلال می‌دانم. امیدوارم نفر بعدی هم در تکمیل آن کوشا باشد.

     
آی اسپورت
2014-05-14 16:16:43
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر