فهرست
مسی: وقتی می توانم بهترین بازیکن تاریخ شوم که جام جهانی را فتح کنم
مسی: وقتی می توانم بهترین بازیکن تاریخ شوم که جام جهانی را فتح کنم

مسی: وقتی می توانم بهترین بازیکن تاریخ شوم که جام جهانی را فتح کنم

آی اسپورت- لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین، اعلام کرد تنها زمانی می توان او را بهترین بازیکن تاریخ دنیای فوتبال دانست که بتواند فاتح جام جهانی جهانی شود؛ اتفاقی که او امیدوار است در همین تابستان رخ بدهد.

بسیاری در سال های اخیر مسی را با دیه گو مارادونا مقایسه می کنند اما او تاکید کرد که در حال حاضر چنین مقایسه ای را قبول ندارد:" مقایسه شدن با مارادونا برای من یک تعریف بسیار لذت بخش است اما هنوز نمی توانم این را قبول کنم.  
او کارهایی زیادی برای تیم ملی انجام داد فکر نمی کنم یک بازیکن، تا زمانی که قهرمان جام جهانی نشده، نمی تواند خود را یک بازیکن خیلی بزرگ بداند.

امیدوارم من هم بتوانم این کار را انجام بدهم و امیدوارم این اتفاق در همین تابستان رخ بدهد. اما تا آن زمان، در مورد خودم به عنوان بهترین صحبت نمی کنم."

مسی که با بارسا به موفقیت های زیادی رسیده، اعلام کرد قضاوت صحیح در مورد دوران حرفه ای او، تنها بعد از بازنشستگی اش از دنیای فوتبال می تواند انجام بشود:"  وقتی مردم در تو و شیوه بازی ات چیزهای خوب می گویند، همیشه باعث خوشحالی ات می شود اما همیشه گفته ام که وقتی بازنشسته شدم، آن زمان می توان به عقب برگشت و دید که چه دستاوردی داشته ام. در حال حاضر، تنها می خواهم پیشرفت کنم و با بارسا و آرژانتین به موفقیت های بیشتر برسم."

     
آی اسپورت
2014-05-14 16:34:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر