فهرست
اونای امری : بنفیکا شانس اول است و این به نفع ماست / کسی فکر نمی کرد سویا به فینال برسد
اونای امری : بنفیکا شانس اول است و این به نفع ماست / کسی فکر نمی کرد سویا به فینال برسد

اونای امری : بنفیکا شانس اول است و این به نفع ماست / کسی فکر نمی کرد سویا به فینال برسد

آی اسپورت - امشب سویا سومین فینال اروپایی خود در 8 سال اخیر را تجربه خواهد کرد. و اونای اکری مربی این تیم امیدوار است تا سومین جام قهرمانی یورولیگ را برای این تیم به ارمغان بیاورد. امری در نشست خبری پیش از این بازی عنوان داشت :

" خیلی ها معتقد بودند که ما به فینال نمی رسیم. واقعیت این است که این جزو اهداف اولیه ما هم نبود اما بازی به بازی پیش رفتیم و حالا در فینال حاضریم.

برای سویا این اولین بار نیست اما برای خیلی از بازیکنان و برای خود من این اولین فینال اروپایی است. هر لحظه از این فینال ، رویایی خواهد بود .

رسیدن به این فینال در تصورات ما نبود ولی حالا می خواهیم از این حضور لذت ببریم "

" امیدوارم بتوانم از گامیرو و ویتولو در بازی امشب استفاده کنم. منتظر اعلام نظر پزشکان هستم. هر دو دوست دارند امشب بازی کنند . فعلا چیزی مشخص نیست "

" ما فقط به بازی خودمان متمرکز شده ایم و طلسم شدن بنفیکا و  آنچه در گذشته برای بنفیکا اتفاق افتاده به درد ما نمی خورد.

تاریخ متعلق به گذشته است. در این بازی هر اتفاقی ممکن است بیفتد . خیلی ها معتقدند بنفیکا شانس بیشتری دارد و این به نفع ماست .

آنها مصدومینی دارند ولی جانشینان این بازیکنان هم فوق العاده هستند. هر دو تیم شایسته حضور در این فینال بوده اند و هر کدام که قهرمان شود لیاقت آن را داشته است "

بازی های اروپایی به شما انگیزه ای مضاعف می دهد . هر بازی در یورولیگ به من و به تیمم شور وشوق مضاعفی می داد. از ماه آگوست در حال تلاش کردن هستیم و الان این شانس را داریم تا این جام را فتح کنیم. بعد از چمپیونز لیگ این معتبر ترین مسابقات باشگاهی در سراسر جهان است.

" می خواهم از هوادارانمان که در تمام فصل به ما قدرت و انرژی دادند تشکر کنم. هدف ما این است که قهرمان شویم و با یکدیگر این قهرمانی را جشن بگیریم. ای کاش امشب شب جشن گرفتن ما باشد "


.

     
آی اسپورت
2014-05-14 17:13:29
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر