فهرست
اطلاعیه رسمی تراکتور؛ برانکو گزینه اول ماست / بدهی مالیاتی را می دهیم اگر فدراسیون پسش بدهد
اطلاعیه رسمی تراکتور؛ برانکو گزینه اول ماست / بدهی مالیاتی را می دهیم اگر فدراسیون پسش بدهد

اطلاعیه رسمی تراکتور؛ برانکو گزینه اول ماست / بدهی مالیاتی را می دهیم اگر فدراسیون پسش بدهد

آی اسپورت -  دقایقی پیش تراکتورسازی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی ایران گزینه اول این باشگاه برای فصل پیش روست .

در این اطلاعیه آمده : مسئولین باشگاه تراکتورسازی با بررسی های کارشناسانه در حال گفتگو های مثبت و سازنده با مربیان معروف و کارنامه دار می باشد ، اولویت اول تراکتورسازی برانکو ایوانکویچ می باشد که فوتبال ایران را خوب می شناسد و آن را دنبال می کند ، برابر صحبت های بعمل آمده نامبرده علاقه خود را نسبت به تراکتور اظهار داشته و آماده آمدن به تبریز می باشد ، اما یک مشکل سر راه این انتقال وجود دارد ، وی مبلغ 450 میلیون تومان بدهی مالیاتی دارد که البته بدهی شخصی او نبوده بلکه بدهی فدراسیون از بابت مربیگری وی به دارایی است . در هر صورت مبلغ فوق می بایست ابتدا پرداخت شود تا ایشان بتواند در ایران مربیگری نماید .
بنا بر این اطلاعیه نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی طرحی پیشنهاد کرده تا این مشکل حل گردد ، وی اعلام داشته که این مبلغ توسط باشگاه تراکتورسازی به دارایی پرداخت گردد و فدراسیون نیز تعهد نماید آن را در طول فصل به باشگاه پرداخت نماید ، اگر فدراسیون طرح فوق را قبول نماید باشگاه با این سرمربی قرارداد خود را نهایی خواهد کرد ولی اگر به هر دلیلی مشکل فوق حل نشود باشگاه بدون فوت وقت به سراغ گزینه های بعدی خود خواهد رفت که مربیانی سرشناس و رزومه داری هستند .

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-14 17:49:38
نظر دهید

۲ نظر
ARMAN
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۰۷
آقای tiraxtor
برانکو رو الان با کرنچـــــــــــــــــــار مقایسه کردی؟؟؟؟؟؟ :))
برانکو کل زندگیشو بده نمیذارن واسه 2 ساعت سرمربی تیم ملی کرواسی و مونته نگرو باشه!!! کرانچار با کرواسی تو جام جهانی شرکت کرد و به مرحله بعد هم برد تیمشونو....
مقایسه کرانچار با برانکو مثل مقایسه ژیان و پورشه هست
tiraxtor
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۰:۵۸
کرانچار همونی نبود که تیمش 4 تا 4تا تو آسیا میخورد 4 تا هم از ما خوردن کرانچار اون دوسال اولش تو سپاهان رو هم مدیون قلعه نویی و پولای مفت شرکت فولاد مبارکه هست عمو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر