فهرست
گزارش روز : تاتا مارتینو گزینه جایگزینی برند شوستر در تیم مالاگا
گزارش روز : تاتا مارتینو گزینه جایگزینی برند شوستر در تیم مالاگا

گزارش روز : تاتا مارتینو گزینه جایگزینی برند شوستر در تیم مالاگا

آی اسپورت - تاتا مارتینو سرمربی حال حاضر بارسا بدون شک یک مربی با شخصیت و قابل احترام است . او قصد دارد تا هفته آینده و پس از پایان لالیگا در مورد آینده خود در بارسلونا به جمع بندی نهایی برسد.

هرچند که شواهد نشان می دهند که این فصل اولین و آخرین فصل حضور او در بارسا خواهد بود.

بارسا اولین تیم اروپایی مارتینو به حساب می آید و او برای امضای قرارداد با این تیم در تابستان گذشته درنگ نکرد. البته اولین تیم های اسپانیایی که به وی پیشنهاد مربیگری دادند ؛ ویارئال ، سوسیه داد و مالاگا بودند.

تیم هایی که شیوه کاری او را قبول داشتند و بر همین اساس به وی پیشنهاد همکاری دادند . اما تاتا صبر کرد تا اینکه پیشنها ساندرو راسل رئیس سابق بارسا را دریافت کرد.

او به بارسا آمد اما روزهای سختی را در این تیم سپری کرد. هرچند که با خوش شانسی همچنان شانس قهرمانی لالیگا را در روز آخر دارد اما در طی دو هفته اخیر شایعات در مورد جانشینی لوئیس انریکه به جای وی بیشتر از همیشه شنیده شده و به نظر می رسد که در روز های آینده رنگ واقعیت به خود می گیرند.

دیروز شبکه LA SER خبر داد که باشگاه مالاگا که به نوعی از رفتن برند شوستر مربی فعلی خود مطمئن شده در حال آماده کردن یک پیشنهاد برای تاتامارتینو است.

مالاگایی ها به نوعی اطمینان دارند که تاتا این تابستان بارسا را ترک خواهد کرد ؛ با این وجود هنوز هیچکدام از مسئولان این تیم خبر مربوط به این پیشنهاد را تایید نکرده اند .

اما کافیست به یاد بیاوریم که در تابستان گذشته " ماریو هوسیوس " مدیر ورزشی مالاگا برای ملاقات با مارتینو به روساریو آرژانتین هم سفر کرده بود و سعی داشت وی را به مربیگری در مالاگا متقاعد کند.

با این تفاسیر میل و علاقه مالاگا در به خدمت گرفتن تاتا دست نخورده باقی مانده و آنها منتظر برکناری مارتینو از بارسا نشسته اند.

باید به انتظار روزهای آتی و اتفاقاتی که در باشگاه بارسلونا می افتد نشست .

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-14 18:23:53
نظر دهید

۱ نظر
kamran
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۲:۱۰
جالبه شما می گید خوش شانسه.امسال که اصلا تیمو خودش نبست و همینطور بیش از هر سالی بارسا مصدوم داد.لطفا از لغت خوش شانس استفاده نکنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر