فهرست

بالاخره بدهی برانکو لو رفت/ 450 میلیون مالیات

آی‌اسپورت‌ ـ برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق تیم‌ملی‌ ایران گزینه اول برای سرمربیگری تیم پرطرفدار تراکتورسازی است. ایوانکوویچ که پس از ترک ایران در دیناموزاگرف، شاندونگ چین، الوحده امارات و الاتفاق عربستان سرمربیگری کرده است بنا به سنت همه مربیان کروات شاغل در ایران دوباره به کشوری که از آن بیشترین شهرت خود را کسب کرده بازمی گردد.

البته برانکو یک مانع بزرگ دارد و آن بدهی 450میلیون تومانی او به اداره مالیات است، مبلغی که فدراسیون در زمان داریوش مصطفوی از پرداخت آن به اداره مالیات خودداری کرد تا برانکو در صورت حضور در ایران شانسی برای خروج نداشته باشد مگر آنکه بدهی خود را تسویه کند.
این مبلغ تا امروز مجهول باقی مانده بود اما در اطلاعیه ای که تراکتورسازها منتشر کردند مشخص شد 450 میلیون تومان است، مبلغی که امروز با آن می‌ شود یک مربی خارجی متوسط را استخدام کرد. جالب اینکه تراکتور حاضر است این مبلغ را پرداخت کند تا برانکو کارش را در ایران آغاز کند و سپس این پول را از فدراسیون پس بگیرد. با توجه به قیمت ایوانکوویچ و ارزش او در بازار ایران به نظر می‌ رسد در صورت عقد قرارداد برانکو گران ترین مربی این فصل فوتبال ما باشد. تراکتورسازی اعلام کرده اگر فدراسیون در این زمینه آنها را یاری نکند آنها به سراغ گزینه دیگری خواهند رفت، گزینه ای که با توجه به اطلاعیه امروز قاعدتا شامل لوکا بوناچیچ و فیرات نخواهد بود.
این پاسخ محکم باشگاه تراکتورسازی به بیانیه امروز سایت های هواداری بود، اگرچه هنوز مشخص نیست که آیا برانکو قطعا به ایران می‌ آید یا نه؟

     
آی اسپورت
2014-05-14 18:06:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر