فهرست

بیگ زاده : جام جهانی آخر فوتبال است

آی‌اسپورت-تیم ملی ایران در فاصله‌ی چند روز مانده به جام جهانی در حال حاضر در اردوی انریش به سر می‌برد و سخت مشغول تمرین است تا شاید در جام جهانی با تمامی حاشیه‌ههائی که  این روزها گربان‌گیر تیم ملی ایران است، کمی فراتر از تمام ناامیدهای حاکم بر جو فوتبال‌دوستان ظاهر شود. یکی از بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی که امید بسیاری به آینده‌ی تیم ملی در جام جهانی دارد، هاشم بیگ‌زاده‌ای است که شاید دیگر جائی در ترکیب اصلی نداشته باشد و جای خود را به مهرداد پولادی مورد علاقه‌ی کی‌روش بدهد.
به گزارش آی‌اسپورت به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، هاشم بیگ زاده درخصوص شرایط و برنامه های اردوی تداکاتی این چنین می‌گوید:
شرایط اردو؛ در حد انتظار است ؟
شرایط ایده الی در اردو وجود دارد و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می گذاریم. خوشبختانه کمپ، هتل و زمین تمرینی که در اختبار تیم ملی است از شرایط خوبی برخوردار بوده و سه بازی دوستانه هم پیش رو داریم که باید عملکرد خوبی در این زمینه داشته باشیم و این دیدارها کمک می کند که به مرز آمادگی برسیم.
آفریقای جنوبی، اتریش و سپس جام جهانی؛ روند امیدوارکننده‌ای است؟
اردوی آفریقا از شرایط ویژه ای برخوردار بود و تمرینات خوبی را انجام دادیم. معتقدم مهمترین اردوی تیم ملی، اردوی اتریش است که بازیکنان را به بهترین شرایط می رساند . از طرف دیگر بنا بر اطلاعاتی که بدست آورده ایم شرایط آب و هوایی در مسابقات برزیل هم مانند اتریش بوده که می تواند کمک بسیار خوبی به شرایط فیزیکی و بدنی بازیکنان داشته باشد. بعد از بازیهای تدارکاتی اتریش و استراحتی کوتاه، به برزیل سفر خواهیم کرد و یک بازی تدارکاتی دیگر خواهیم داشت و سپس با آمادگی کامل به استقبال جام جهانی خواهیم رفت.
سه دیدار در جام‌جهانی؛ پیش‌بینی شما چیست ؟
در جام جهانی بازیهای آسانی در انتظار ما نخواهد بود. بالاترین سطح فوتبال جهان در برزیل است و همه بازیکنان حاضر در این مسابقات با شرایط بدنی صد در صد هستند و من فکر می کنم آخر فوتبال جهان در این مسابقات است.
سخت‌ترین دیدار در جام جهانی؟
من فکر می کنم بازی مقابل نیجریه سخت ترین بازی ما در این مسابقات است چرا که اولین بازی ما با این تیم بوده و اگر بتوانیم با یک نتیجه خوب این دیدار را به پایان برسانیم، می توانیم در دیدار های بعدی با شرایط بهتری مسابقات را ادامه دهیم. امیدواریم که در برزیل نتیجه خوب بگیریم و ثمره تمرینات سخت ما در این اردوها در جام جهانی مشخص شود.
انتظار بیگ‌زاده در آستانه جام جهانی...
همه ما انتظار داریم تا مدت کوتاهی که تا بازیهای جام جهانی باقیمانده، فقط تیم ملی را حمایت کنند . از رسانه ها و مردم عزیز درخواستم این است که از تیم ملی ایران که در واقع همه ایران است، حمایت کنند تا به امید خدا نتیجه مورد نظرمان را در این مسابقات بدست بیاوریم

     
آی اسپورت
2014-05-14 18:39:22
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر