فهرست
مرتضی اسدی: ارتباط من با تراکتورسازی قلبی است/ 3-4 تیم تماس گرفته‌اند اما مذاکره‌ای انجام نشده
مرتضی اسدی: ارتباط من با تراکتورسازی قلبی است/ 3-4 تیم تماس گرفته‌اند اما مذاکره‌ای انجام نشده

مرتضی اسدی: ارتباط من با تراکتورسازی قلبی است/ 3-4 تیم تماس گرفته‌اند اما مذاکره‌ای انجام نشده

آی اسپورت- علاقه وافری به تراکتورسازی دارد. این علاقه را وقتی نشان می‌دهد که می‌گوید پیشنهادهای ریز و درشتی به دستش رسیده اما اولویتش برای فصل بعد، بازی در تراکتورسازی است. به همین دلیل هم هست که فعلا جوابی به پیشنهادها نداده و منتظر مانده تا وضعیت تراکتورسازی مشخص شود. هواداران تراکتورسازی یکی از عواملی است که مرتضی اسدی را علاقه‌مند به ادامه حضور در این تیم پرطرفدار می‌کند. خودش می‌گوید: «ارتباط من با تراکتورسازی و هوادارانش قلبی است.» همین ارتباط و اطلاع از شرایط او در فصل نقل و انتقالات، بهانه‌ای بود برای صحبت با کاپیتان محبوب تراکتورسازی.

 
شرایطت چطور است؟ در فصل نقل و انتقالات چه کار می‌کنی؟

 در حال استراحت هستم ولی خب هفته‌ای سه جلسه وزنه می‌زنم تا خودم را از شرایط فوتبالی و بدنی دور نکنم.

با تیمی صحبت نکردی یا از تیمی با تو تماس نگرفته‌اند تا مذاکره کنی؟

 قرارداد من تمام است و 3، 4 تیم خوب هم تماس گرفته‌اند ولی به آنها گفته‌ام اولویتم تراکتورسازی است.

این درست که اولویت تو تراکتورسازی است اما وقتی مسوولان باشگاه هیچ قدمی برای مذاکره و تمدید قرارداد برنمی‌دارند، آینده تو و خیلی از بازیکنان دیگر در معرض خطر قرار می‌گیرد...


 حرف شما را قبول دارم اما مثل اینکه قرار است این هفته، مسوولان باشگاه بیایند تهران و با بازیکنان صحبت کنند. باید صحبت کنیم و ببینیم شرایط چطور است. ببینیم چه پیشنهادی می‌دهند و چه بازیکنانی قرار است به تیم اضافه شوند. چون تراکتورسازی یک تیم معمولی نیست، پس باشگاه باید این را بداند که تیم را نسبت به فصل قبل قوی‌تر ببندد تا در آسیا و لیگ برتر، حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم. نه اینکه مثل لیگ قهرمانان امسال برویم و از گروهمان هم بالا نیاییم. باشگاه باید نفراتی جذب کند که مفید باشند و البته قرارداد آنهایی را تمدید کند که باکیفیت بودند. با این روش می‌توانیم در آسیا، لیگ برتر و جام حذفی، روزهای خوبی را پیش‌رو داشته باشیم.


اما سرمربی تراکتورسازی هنوز انتخاب نشده و باشگاه دارد زمان را از دست می‌دهد، قبول داری؟


 قبول دارم که زمان را از دست می‌دهیم اما امیدوارم باشگاه زودتر سرمربی را انتخاب کند. اگر سرمربی انتخاب شود، نفرات جدید هم می‌آیند و دیگر شاهد کشته شدن زمان نخواهیم بود.


موافق جدایی تونی هستی؟


 این تصمیمی بود که مسوولان گرفتند و من به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای باید به آن احترام بگذارم. شاید من و خیلی از بازیکنان دیگر دوست داشتیم که تونی بماند اما این تصمیمی بود که مدیران باشگاه اتخاذ کردند و نباید حرفی روی آن زد، البته تونی بازیکنان را می‌شناخت و تماشاگران هم دوستش داشتند اما باشگاه و او در مذاکرات به توافق نرسیدند. حالا هم امیدوارم هر مربی جدیدی که می‌آید کارآمد باشد و بتواند خواسته‌های هواداران را برآورده کند. ما بازیکنان هم وظیفه داریم بهترین عملکرد را ارائه بدهیم و موفقیت تراکتورسازی را رقم بزنیم.


یک جوری صحبت می‌کنی انگار در تراکتورسازی می‌مانی. اصلا نام تو عجین شده با تراکتورسازی. چرا؟


 من که عشقم تراکتورسازی است و هوادارانش. ضمن اینکه با آنها همزبان هستم و از صمیم قلب دوستشان دارم. سال‌های خوب و موفقی را در تراکتورسازی سپری کردم و عرق بالایی نسبت به این تیم دارم. ارتباط من با تراکتورسازی و هوادارانش، معمولی نیست بلکه قلبی است. چون آنها نسبت به من خیلی محبت دارند و من هم دوست دارم که خدمتگزار ‌آنها و تیم محبوبشان، تراکتورسازی باشم. به همین خاطر هر فصل اولویتم را ادامه حضور در تراکتورسازی قرار می‌دهم تا شاید بتوانم با عملکردم و البته موفقیت تیم، سهمی در شاد کردن دل هواداران داشته باشم.


راستی پول‌های فصل قبل شما را دادند؟


 35 تا 40 درصدش باقی مانده که قرار است ظرف روزهای آینده آن را پرداخت کنند.


امیر اسدی 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-14 19:05:39
نظر دهید

۲ نظر
سید
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۵:۵۸
کیشیسن والله.
ILOVE U MORTEZA ASADI TURK OGHLI
ابراهیم عبدالهی
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
یاشاسین کاپیتانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر