فهرست
نشست خبری داوری و بیکاچیچ هم بازی های برانشوایگی و رقبای جام جهانی/ داوری: از نیجریه امتیاز بگیریم صعود می کنیم/ بیکاچیچ: دانیال می تواند مانع از پیروزی پر گل ما شود!
نشست خبری داوری و بیکاچیچ هم بازی های برانشوایگی و رقبای جام جهانی/ داوری: از نیجریه امتیاز بگیریم صعود می کنیم/ بیکاچیچ: دانیال می تواند مانع از پیروزی پر گل ما شود!

نشست خبری داوری و بیکاچیچ هم بازی های برانشوایگی و رقبای جام جهانی/ داوری: از نیجریه امتیاز بگیریم صعود می کنیم/ بیکاچیچ: دانیال می تواند مانع از پیروزی پر گل ما شود!

آی اسپورت- دنیل داوری و ارمین بیکاچیچ دو بازیکن آینتراخت برانشوایگ که برای حضور در جام جهانی برزیل به اردوی تیم های ملی ایران و بوسنی هرزگوین دعوت شده اند برای حضور در این اردوهای آماده سازی به کمپ تیم های ملی کشورشان اعزام شدند. داوری و بیکاچیچ دروازه بان و مدافع تیم برانشوایگ باید در جام جهانی برزیل رو در روی هم صف ارایی کنند همین مسئله موجب شد تا از سوی باشگاه آینتراخت کنفرانسی خبری با حضور این دو بازیکن تشکیل شود و به سوالات خبرنگاران پیش از سفر به اردوهای ملی پاسخ دهند:
 سقوط به بوندس لیگای دو...
داوری: این یک تجربه ی ناخوشایند برایم بود حتی با گذشت چند روز از این بازی بسیار ناامید هستم ماندن در لیگ یکی از هدف های شخصی من و از اهداف تیم بود شاید جام جهانی یک مزیت کوچک برای فراموش کردن این ناکامی باشد این رویداد بزرگ پیش روی ما است البته نمی توان انتظار داشت که بلافاصله آن را فراموش کنم اما با گذشت زمان و حضور در تمرینات شما می توانید این احساس تلخ را کنار بگذارید و به اهداف جدید فکر کنید."
شناخت شما از برزیل..
داوری: من هرگز به برزیل نرفته ام و تمامی اطلاعات من از طریق روزنامه ها و تلویزیون بوده است بنابراین من شناخت چندانی ندارم اما همین قدر می دانم که کشوری بزرگ است و مردمی پر شور آنجا زندگی می کنند با این حال سفر به برزیل زیاد هم دور نیست من برای آن بسیار هیجان زده هستم و باید تمرکزم را روی تمریناتم بگذارم." 
بیکاچیچ: این یک لحظه ی بسیار تلخ برای همه ما بود به هر حال باید با آن مقابله کرد و به عنوان یک بازیکن آنقدر حرفه ای هستیم که لحظات نزول را کنار بگذاریم. تمرکز ما روی آینتراخت برانشوایگ بود اما نتوانستیم از سقوط جلوگیری کنیم حال باید گذشته را کنار بگذاریم به آینده و این رویداد بزرگ نگاه کنیم.

اردوی جام جهانی...

بیکاچیچ: من در 15ام می در سارایوو به تیم ملی اضافه می شوم پس از گذشت یک هفته به ایالات متحده سفر خواهیم کرد البته این بدلیل شرایط بد در بوسنی نیست در سایوو شما می توانید آثار ناشی از جنگ را هنوز هم مشاهده کنید اما زمین های تمرینی ما بسیار خوب است تیم به آمریکا خواهد رفت تا از شرایط آب و هوایی آنجا استفاده کرده و سپس مستقیم به برزیل برویم."

اهداف ورزشی در جام جهانی...
داوری: می خواهم نماینده ی تیمم در زمین باشم بنابراین بهترین عملکردم را انجام خواهم داد البته بازی کردن یا نکردنم موضوع دیگری است. هدف من همیشه این است که بهترین ها را بدست بیاورم. با این وجود من برای تیمم بدون اینکه به موقعیتم توجهی داشته باشم همه کار خواهم کرد. مشتاقانه منتظر اردوی اتریش هستم ما آنجا سخت تمرین خواهیم کرد سپس سفرمان به برزیل را ادامه می دهیم زمانیکه من برای آن بسیار هیجان زده هستم."


 
تماس با خانه در طول جام جهانی...
داوری:" خانواده ام در برزیل حضور نخواهند داشت البته من حتما با افراد نزدیکم تماس خواهم داشتم در غیر این صورت ارمین همگروهی من است و می توانیم باهم کمی تبادل نظر داشته باشیم."
دیدار ایران و بوسنی هرزگوین در 25ام ژوئن...
بیکاچیچ: من وقتی متوجه شدم که با دنیل در یک گروه هستم به دیوا (داوری) گفتم که سیو های درخشان تو می تواند تیمتان را از پذیرش گل های زیاد نجات دهد و سپس باید از دیدن مناظر زیبا و آب و هوای برزیل لذت ببری. اما بگذارید جدی باشم، من بدنبال این خواهم بود که به جلو بیایم و با دیوا در بازی ملی رودر رو شوم اگر همه چیز مناسب باشد می توانیم پیراهن هایمان را باهم عوض کنیم."
داوری: من باید از دروازه محافظت کنم و این بسیار خطرناک است به خصوص زمانیکه ارمین برای ضربات سر به جلو بیاید این یک برخورد بسیار خشن را نیز می تواند به وجود بیاورد. از شوخی بگذریم من به خوبی کیفیت او را می دانم اما بیشتر با فورواردهای بوسنی روبرو می شوم ما زمان زیادی را در برانشوایگ در کنار هم بودیم و حالا در جام جهانی مقابل هم خواهیم ایستاد امیدوارم دیداری جوانمردانه باشد این چیزی است که بسیار زیبا خواهد بود"
گروه اف جام جهانی، ایران، بوسنی، آرژانتین و نیجیریه
داوری: آرژانتین مورد علاقه است اما صرف نظر از آن ها این یک رقابت نزدیک خواهد بود بوسنی تیم بسیار خوبی است اما نیجیریه را هم نباید دست کم گرفت آن ها قهرمان آفریقا هستند و تیم بسیار قدرت مندی دارند. ما چندان مورد اعتماد نیستیم و باید بهترین نمایشمان را در برزیل اجرا کنیم خصوصا در بازی اول مقابل نیجیریه، ما باید تلاش کنیم تا بتوانیم در این دیدار امتیاز بگیریم آن گاه درها برویمان باز خواهد شد."
بیکاچیچ: آرزانتین در اولین بازی با ما مورد علاقه خواهد بود اما ما می خواهیم در ادامه ی بازی های گروه باقی بمانیم و با اعتماد به نفس می توانیم به چیزی که کیفیت ما است نزدیک شویم من نسبت به آن خوشبین هستم."
  ۴  
آی اسپورت
2014-05-14 19:34:49
نظر دهید

۴ نظر
کاوه
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۱:۵۴
مترجم گرامی‌! واژه favorite در اینجا معنی‌ مورد علاقه نمیده که شما فرمودید : "آرژانتین مورد علاقه خواهد بود"، "آرژانتین مورد علاقه خواهد بود". favorite اینجا به معنی‌ اینه که آرژانتین شانس بیشتری خواهد داشت و موفقیت احتمالی‌ آرژانتین موافقین بیشتری داره. مثال:
The Reds are on the favorite side for the Sunday match
شاهین
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۱:۵۴
علی مرسی
محمد
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۱:۴۱
فک کن تیمت تازگی سقوط کرده دسته دو .بعد یهو یکی میاد دستتو میگیره میبردت جام جهانی بازی کنی!
-
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۲:۰۵
خوب تو الان تجربه یکسال بازی تو بوندس لیگا رو داری و البته پیشنهاد از 3-2 تیم بوندس لیگایی با اینگه تیمت سقوط کرده و صد البته سطح لیگ دو که تو سقوط کردی و حتی لیگ سه آلمان از سطح لیگ ما بالاتره ..به اینام فک کن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر