فهرست
حضور 5 بازیکن رئال در یک مراسم تبلیغاتی ؛ همه متفق القول از قهرمانی اروپا گفتند
حضور 5 بازیکن رئال در یک مراسم تبلیغاتی ؛ همه متفق القول از قهرمانی اروپا گفتند

حضور 5 بازیکن رئال در یک مراسم تبلیغاتی ؛ همه متفق القول از قهرمانی اروپا گفتند

آی اسپورت - رئال مادرید از لالیگا به نفع لیگ قهرمانان کنار کشیده و بازیکنان این تیم حالا با فراغ بال بیشتری در این روزها به فعالیت های تبلیغاتی مشغولند. بدون شک پس از بازی بازی هفته آخر لالیگا در مقابل اسپانیول تمام توجهات جلب دیدار فینال چمپیونز لیگ خواهد شد. امروز گرت بیل ، ایسکو ، مودریچ ، مارسلو و دنی کارواخال در یک مراسم تبلیغاتی شرکت کردند. در حاشیه این مراسم هر کدام از این بازیکنان به سوالات خبرنگاران در مورد حال و هوای این روزهای خود و رئال سخن گفتند :

کارواخال :

از اینکه در ترکیب 30 نفره تیم ملی اسپانیا حضور دارم بسیار خوشحالم. سعی می کنم جایگاه خودم را در تیم محکم کنم. باید از همبازیانم که به من در طول فصل کمک کردند تا بهترین نمایش ها را برای رئال ارائه دهم تشکر کنم. اکنون به روز شنبه و بازی با اسپانیول فکر می کنم و در ادامه به فینال لیگ قهرمانان. امیدوارم قهرمان شویم و این قهرمانی با قطعی شدن حضور من در جام جهانی توام شود.

ایسکو :

از آنجا که در لیست تیم ملی نیستم ترجیح می دهم در مورد فینال چمپیونزلیگ صحبت کنم. همه می دانیم که این مسابقه چه اهمیتی دارد . رسیدن به فینال غرورانگیز است و می توانیم با پیروزی در این بازی قهرمان شویم.

گرت بیل :

بازی فینال در مقابل اتلتیکو بازی دشواریست. نه تنها برای هواداران بلکه برای کل مجموعه باشگاه این یک دیدار بسیار حیاتی است و قهرمانی برای همه ما رویایی خواهد بود. امیدوارم بتوانیم این دیدار دشوار را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

مودریچ :

باید به بازی فینال و پیروزی در آن فکر کنیم . هر زمان که به قهرمانی رسیدیم به بهترین شکل ممکن آن را جشن خواهیم گرفت

مارسلو : 

این بازی بازی پر فشاری خواهد بود و در این نوع بازی ها مسئولیت پذیری باید در بالاترین شکل خود باشد. با این وجود خیالم راحت است . می توانیم قهرمان شویم.

  ۶  
آی اسپورت
2014-05-14 21:33:48
نظر دهید

۶ نظر
امیر
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۱:۳۳
تبریک میگم بت سایت گل قدیمی که هنوزم ضد رئالی هستی :)))) بد بخت :))) انقد تیکه میندازی فک نمیکنی به هوادارا رئال توهین میشه؟
علی
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۲:۰۹
خنده دار ترین حرفی که میشه زد اینه که بگی isport رئالیه
حتی یه بز هم میتونه بفهمه که بعد as سایت آی اسپورت رئالی ترین رسانه ی دنیاست
G.BALE
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۲:۵۸
یه دختر بچه 10 ساله هم میتونست بفهمه که سایت گل سابق طرفدار بارسا بود !
علی
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۰:۲۵
بحث با آدم بی منطق مثل تف سر بالاست پس قبل از شروع بحث باشه تو راست میگی
joker
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۲:۲۸
چغولی زاریه هم میدونه که این سایت طرف بارساست
G.BALE
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
وقتی درکت از یه دختر 10 ساله هم کمتره دیگه من چیکار کنم؟؟ من اصلا نیازی نیست چیزی بگم هر کی که 10 روز میومد توی سایت میفهمید جهت گیری سایت کدوم طرفیه یک نمونه بارزش هم جنجالی بود که سایت به قول شما طرفدار رئال (خخخخخخخخخخخ) بعد از بازی با الچه راه انداخت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر