فهرست
فرکی: کم تجربه بودیم و آماتور، به اشتباهات خودمان باختیم/ در هر دو بازی شایسته پیروزی بودیم
فرکی: کم تجربه بودیم و آماتور، به اشتباهات خودمان باختیم/ در هر دو بازی شایسته پیروزی بودیم

فرکی: کم تجربه بودیم و آماتور، به اشتباهات خودمان باختیم/ در هر دو بازی شایسته پیروزی بودیم

آی اسپورت-  حسین فرکی در نشست خبری پس از بازی تیمش با السد قطر حاضر شد و درباره این دیدار گفت : ما بازی را به قانون فوتبال واگذار کردیم و این همان چیزی است که تیم حریف به دنبال آن بود.  ما در دو بازی رفت و برگشت شایسته پیروزی بودیم اما به این صورت نشد. دو مساوی به دست آوردیم اما صعود نکردیم.

 عدم صعود ما به دلیل تجربه حریف، بازیکنان حرفه‌ای و بسیار گران تیم السد بود. هر کدام از بازیکنان این تیم قیمت آن معادل کل مبالغ قراردادهای بازیکنان ما است.  ماکم‌تجربه و آماتور بودیم و به خاطر اشتباه خودمان، صعود نکردیم. بازیکنان ما خوب بودند، فرصت هم به دست آوردند اما قدر فرصت‌ها را ندانستند.

فرکی خاطرنشان کرد: ما دو گل خوردیم اما همه دیدند که آن‌ها را جبران کردیم ولی متاسفانه قانون گل در خانه حریف ما را حذف کرد. البته ناگفته نماند خودمان هم به تیم حریف کمک کردیم تا موفق شود.

وی بیان کرد: وقتی تماشاگر خودی بدون دلیل و بدون مقدمه وارد زمین می‌شود و بازی را متوقف می‌کند، آسیبش به ما می‌رسد که به همین صورت هم شد. ما در این بازی آنچه داشتیم رو کردیم و تیم من شایسته صعود بود.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم جوان ما با حریف حرفه‌ای قابل مقایسه نیست و واقعیت را باید پذیرفت. همان طور که هیچ کس باورش نمی‌شد که فولاد به این مرحله برسد، همان طور هم مقابل السد شروع خوبی نداشتیم.

وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره ماندنش در تیم فولاد خوزستان عنوان کرد: در مورد ماندنم در فولاد بعد جواب می‌دهم. به بازیکنانم گفتم بروید و خوب استراحت کنید و برای آینده فوتبال‌تان تصمیم بگیرید.

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-14 22:43:11
نظر دهید

۵ نظر
-
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۲:۵۲
خدایی کنتور رویی
-
چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۴۸
مقصر صد درصد سوشا مکانی بود که هردو گل رو روی غرور بی جایش خورد.گل های بچگانه توی چنمین بازی مهمی
-
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۴:۰۲
کلا فرقی نکرد چون اگه صعودم میکرد تو مرحله بعد حذف میشد اون وقت دردناک تر بود
فولاد
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۱:۰۰
دمت گرم داداش ما راضیم امسال خیلی بمون حال دادی
سامان
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۵:۰۷
وقتی بازیا رو میبردی میگفتی کارخدابوده من و بازیکنا هیچ کاره حالا که باختینو حذف شدین میگی جوان بودیم و آماتور.داری چوب چاپلوسیت تو برنامه نود رو میخوری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر