فهرست
ملاقات پنهانی گیگز و لوئیس فن خال در هلند
ملاقات پنهانی گیگز و لوئیس فن خال در هلند

ملاقات پنهانی گیگز و لوئیس فن خال در هلند

آی اسپورت - امروز عصر عکس هایی از رایان گیگز، سرمربی کنونی تیم منچستر یونایتد، که ظاهرا در هلند به سر می برد، در رسانه های انگلیسی منتشر شد.

رایان گیگز به منظور ملاقات با لوئیس فن خال به نوردویک رفته است و با حضور این مربی در مورد شرایط فصل آینده ی تیم منچستر یونایتد بحث کرده اند.

گیگز وقتی در حال خروج از هتل فن اورنج بود، توسط دوربین های خبرنگاران شکار شد. گفته می شود اد وودوارد، مدیراجرایی منچستر یونایتد هم با گیگز در این سفر همراه بوده است.

با این وجود ممکن است باشگاه منچستریونایتد در اوایل این هفته، فن خال را رسما به عنوان جانشین دیوید مویس معرفی کند. در حالی که فیل نویل و کریس وودز از اعضای کادر مربی گری منچستر در حال خروج از این باشگاه هستند و اسکولز هم قصد دارد به کادرمربی گری تیم زیر هجده سال منچستر اضافه شود، آینده ی گیگز همچنان نامشخص است.

به نظر می رسد، فن خال نقشی برای گیگز در منچستر در نظر بگیرد اما هنوز جزئیاتی در مورد این مساله منتشر نشده است.

فن خال در حال حاضر سرگرم آماده کردن تیم ملی هلند برای جام جهانی است. اردوی تیم ملی هلند امروز به منظور استراحت بازیکنان تعطیل بود و نمایندگان منچستر با استفاده از این فرصت به ملاقات فن خال رفته بودند.

فن خال که با تصمیمی عجیب آرایش تیمش را از 3-3-4 به 2-3-5 تغییر داده در مصاحبه ای مطبوعاتی در مورد پیوستنش به منچستر گفت:"این مساله به منچستر یونایتد مربوط است و آن ها باید در این مورد نظر دهند.

من در حال حاضر سرمربی تیم ملی هلند هستم. شما باید تا پایان قرارداد من صبر کنید یا سوالاتتان را از مسئولان منچستر بپرسید. من چیز بیشتری نمی گویم."


     
آی اسپورت
2014-05-14 22:48:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر