فهرست
مشکل مالیاتی برانکو حل شود، او می آید / بررسی رزومه 25 مربی
مشکل مالیاتی برانکو حل شود، او می آید / بررسی رزومه 25 مربی

مشکل مالیاتی برانکو حل شود، او می آید / بررسی رزومه 25 مربی

آی اسپورت - با اینکه از برانکو ایوانکویچ به عنوان گزینه اصلی باشگاه تراکتورسازی نام برده می شود اما مدیر عامل این باشگاه در گفتگو با آناج از بررسی رزومه 25 مربی خبر داده است.

نظمی البته مذاکره با برانکو را تائید کرده: یک مشکل سر راه این انتقال وجود دارد ، وی مبلغ 450 میلیون تومان بدهی مالیاتی دارد که البته بدهی شخصی او نبوده بلکه بدهی فدراسیون از بابت مربیگری وی به دارایی است . در هر صورت مبلغ فوق می بایست ابتدا پرداخت شود تا ایشان بتواند در ایران مربیگری نماید . 

نظمی ادامه داد: طرحی پیشنهاد کرده ایم تا این مشکل حل گردد ،  اعلام کرده ایم که این مبلغ توسط باشگاه تراکتورسازی به دارایی پرداخت گردد و فدراسیون نیز تعهد نماید آن را در طول فصل به باشگاه پرداخت نماید ، اگر فدراسیون طرح فوق را قبول کند باشگاه با این سرمربی قرارداد خود را نهایی خواهد کرد ولی اگر به هر دلیلی مشکل فوق حل نشود باشگاه بدون فوت وقت به سراغ گزینه های بعدی خود خواهد رفت که مربیانی سرشناس و رزومه داری هستند .

وی اظهار داشت: کارنامه 25 سرمربی سرشناس را بررسی کرده ایم و از تک تک آنها برنامه خواسته ایم. اینطور نیست که به یکی پیشنهاد بدهیم و بعد با آن به توافق برسیم. سعی داریم بهترین گزینه را برای فصل بعد به عهده بگیریم.

نظمی در خصوص تمدید با بازیکنان تراکتورسازی تصریح کرد: هنوز هیچ باشگاهی با بازیکنی قرارداد نبسته است. بیشتر باشگاه ها منتظر جام جهانی هستند. امروز با چند نفر از بازیکنان تیم صحبت کرده ام.

وی در خصوص جذب بازیکن گفت: از مربیان مورد نظر برنامه خواسته ایم، در صورت توافق با آنها مذاکره و خرید بازیکن را آغاز خواهیم کرد.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص مذاکره با اسکوچیچ اظهار داشت: اسکوچیچ در بین 25 نفر حضور دارد، از اسکوچیچ هم برنامه خواسته ایم و صحبت هایی نیز انجام شده است. با همه این 25 نفر صحبت کرده ایم و برنامه خواسته ایم، این ملاک نمی شود که اسکوچیچ گزینه نهائی سرمربی گری تراکتورسازی باشد.

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-15 10:12:37
نظر دهید

۲ نظر
آرش
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۰:۲۴
۲۵ نفر . سنگ بزرگ علامت نزدنه
tiraxtor
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۰:۵۱
امثال اسکوچیچ و خطیبی و بوناچیچ به درد تیراختور نمیخورن چون هیچ کارنامه ی موفقی ندارن برانکو گزینه ی خوبی هست چون تجربه ی خوبی داره اگر هم برانکو نشد باید برن دنبال امثال تونی و سنول گونش و دنیزلی، نه مربیای درجه 3
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر