فهرست
ویرا: از دعوت نشدن نصری تعجب کردم
ویرا: از دعوت نشدن نصری تعجب کردم

ویرا: از دعوت نشدن نصری تعجب کردم

آی اسپورت- پاتریک ویرا، هافبک سابق تیم ملی فرانسه معتقد است که دیدیه دشان، سرمربی فرانسه با دعوت نکردن سمیر نصری، ستاره ی منچسترسیتی دچار اشتباه بزرگی شده است.

ویرا در کنار نصری در تیم ملی بازی کرده و حالا در ورزشگاه اتحاد که خود او از اعضای کادر فنی است، به خوبی  نصری را زیر نظر دارد.

کاپیتان سابق آرسنال گفت:کار اشتباهی بود. اگر می‌خواهی شانس قهرمانی در جام جهانی را داشته باش، باید بهترین بازیکنان را انتخاب کنی. فکر می‌کنم که امسال نصری بسیار خوب بازی کرد. او یکی از بهترین بازیکنان سیتی بود و نقش بزرگی در موفقیت‌ها داشت.

او تمام تلاشش را کرد که به جام جهانی برود و فکر می‌کنم شایسته ی حضور در برزیل بود. اولین فصلش در سیتی خوب بود ولی امسال عالی بود. گل می‌زد، پاس گل می‌داد.  رشد خوب او تاثیر زیادی روی هم تیمی‌هایش گذاشت. او بازیکن مثبی است و به سختی تلاش می‌کند و مسئولیتش را قبول می‌کند.

نصری در فرانسه به دلیل حواشی زیاد و کارهای عجیبی که انجام داده به "پسر بد" معروف است و ویرا، این موضوع را به کلی رد می‌کند.

او گفت: "در تیم ملی کنار نصری بازی کرده‌ام و در سیتی با او کار می‌کنم. چنین چیز‌هایی هیچگاه از او ندیده‌ایم.

فکر می‌کنم فرانسه گاهی اوقات به حدی بزرگ نیست که با تیم‌های بزرگ بجنگد. کمی عجیب است زیرا دشان شخصیت و تجربه ی زیادی دارد.

ویرا همچنین قبول ندارد که عدم حضور نصری در جام جهانی، تاثیر منفی در روند سیتی می‌گذارد.

او گفت: بسیار مهم است، اگر می‌خواهید همیشه در اوج بمانید، باید موفقیت‌های پیاپی کسب کنید. وقتی در آرسنال وبدیم، با تمام تجربه ای که داشتیم، نتوانستیم هیچگاه قهرمانی پیاپی کسب کنیم  ولی اگر برای قهرمانی پا به میدان گذاشتی- بم بم بم- چهار یا پنج بار پشت هم. این گونه تغییر مثبت ایجاد می‌شود."

     
آی اسپورت
2014-05-15 10:39:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر