فهرست
گزارش روز: تمرینات ویژه ی سیمئونه برای مهار مسی
گزارش روز: تمرینات ویژه ی سیمئونه برای مهار مسی

گزارش روز: تمرینات ویژه ی سیمئونه برای مهار مسی

آی اسپورت- نه در بهترین لحظات فوتبالی اش است، نه بهترین فوتبالش را به نمایش می‌گذارد و نه احسا خوبی دارد و نه بهترین فرم گلزنی اش قرار دارد، ولی او بدون هیچ شکی، یکی از بهترین بازیکنان دنیاست و یکی از  خطرناک ترین بازیکنان تاریخ فوتبال: لیونل مسی. و سیمئونه از این موضوع  اطلاع کامل دارد.

ستاره ی آرژانتینی، فصل خوبی پشت سر نگذاشت و مشکلات زیادی داخل و خارج زمین با او رودررو شد. 28 گل در لالیگا به ثمر رساند. البته این آمار از او انتظار می‌رود. او به تنهایی موفق شد 50 گل در یک فصل لالیگا به ثمر برساند.

سیمئونه از توانایی بازیکنانش اطلاع کامل دارد و برای همین، تمرینات خاصی برای آنها در نظر گرفته است تا مهاجم آرژانتینی به خوبی مهار شود. او چندین مهاجم جوان با تکنیکش را از تیم‌های پایه به تمرینات آورده و با مدافعانش تمرین داده است.

در ابتدا، تمرینات برای مدافعان فیکس بود (خوانفران، میراندا، گودین و فیلیپه لوییس) و سپس، با مدافعان ترکیب دوم تمرینات برگزار شد (منکویلو، خیمنز، آلدرویرلد و اینسوا). تمرینات برای حرکت دادن مدافعان و دریبل کردن آنها بود و مدافعان باید از شوتزنی سریع مهاجمان جلوگیری می‌کردند.

در تمرینات دوم، هافبک دفاعی ها نیز به این تمرین اضافه شدند.گابی و ماریو سوارز باید مراقب کار‌های مسی باشند و پا به پای او حرکت کنند حتی وقتی که او استارت 40 متری می‌زند.http://www.cmx.es/v_portal/inc/imagen.asp?f=David_Medina__ayer_en_Gij%F3n._6069.jpg&w=300&c=530

دیوید مدینا

مارکا

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-15 13:45:23
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
دیگه چکار به این مسی بدبخت دارین؟!
همه تیمها 5نفر دورش می چینند و هیچ فضای 1 متری هم دورش نیست!!
بعد هیچی نمیتونه بکنه و ناموفقه.ولی رونالدو 40 متر فضای خالی جلوشه و میگن دیدی رونالدو چه عالیه و ازین حرفا(گل سوم رئال با پاس بیل به بایرن)ولی این یه مقایسه نامنصفانه س!!!هروقت مسی هم جلوش فضا بود اونوقت با رونالدو مقایسه ش کنید.مثل 6-2 تو برنابئو یا 4تای آرسنال.نه بازی با چلسی و اتلتیکو مادرید!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر