فهرست
اردوی 27 نفره ی ژرمن‌ها/ لوو 3 بازیکن را خط زد
اردوی 27 نفره ی ژرمن‌ها/ لوو 3 بازیکن را خط زد

اردوی 27 نفره ی ژرمن‌ها/ لوو 3 بازیکن را خط زد

آی اسپورت- یوآخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان پس از دیدار دوستانه ی تیم های ملی آلمان و لهستان سه بازیکن را از لیست 30 نفره ابتدایی خود خط زد تا تیم ملی با 27 بازیکن راهی اردوی آماده سازی جام جهانی شود.

لوو پس از تساوی بدون گل مقابل لهستان، کرامر 23 ساله را که به عنوان هافبک دفاعی نمایش قابل قبولی داشت همراه آندره هان از آگسبورگ در لیست 27 نگه داشت و مکس مایر و لئون گروتسکا از شالکه را به همراه مارسل  یانسن از هامبورگ از لیست 30 نفره ژرمن ها خط زد.

لوو در مورد تصمیم خود می گوید:" ما چند بازیکن در پست هافبک دفاعی داریم که در حال بازگشت از مصدومیت هستند و زیاد در شرایط بازی قرار ندارند بنابراین می خواستیم چند گزینه از این پست در اردوی آماده سازی داشته باشیم که کریستوف کرامر با این عملکرد من را شگفت زده ساخت."

لوو در ادامه از خط زدن گروتسکا و مایر گفت:" از عملکرد آن ها خوشم آمد اما گروتسکا و مایر بازیکنانی از نسل آینده هستند. آن ها جوان هستند و حداقل دو تورنمنت بزرگ را می توانند تجربه کنند. مارسل یانسن هم پس از مصدومیت هنوز نتوانسته به شرایط مناسبی برای حضور در جام جهانی بازگردد"

سامی خدیرا پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل اتلتیکو مادرید به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد المان ها 21 می اردوی آماده سازی 10 روزه ی خود را در شمال ایتالیا برگزار خواهند کرد و پس از آن یک دیدار دوستانه مقابل کامرون در گلادباخ خواهند داشت.

     
آی اسپورت
2014-05-15 13:54:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر