فهرست

پاسخ آل‌اشپورت به انتقاد‌ها از لباس تیم ملی

آی اسپورت – چه چیزی عجیب‌تر از اینکه در آستانه جام جهانی، کیفیت لباسهای تیم ملی به اندازه مباحثه درباره مسایل فنی مورد بحث قرار می‌گیرد. بعد از حرف و حدیثهایی که ملی پوشان و در راس آن‌ها کارلوس کی روش نسبت به کیفیت بد البسه آل اشپورت، این بار این شرکت در جوابیه‌ای به انتقادات این چند وقت اخیر جواب داد:

شرکت آل اشپورت با انتشار بیانیه‌ای پاسخ انتقاد‌ها از لباس‌های تیم ملی ایران را داد. آل اشپورت در بیانیه خود پاسخ داد: ادعایی که بازیکنان به اندازه کافی لباس برای جام جهانی ندارند پوچ و واهی است. ما برای ایران نیز مانند هر باشگاه و ارگان دیگر استانداردهای لازم را به خوبی رعایت ‌کرده‌ایم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-15 14:18:05
نظر دهید

۳ نظر
محمد
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۴:۲۶
ما که نمی گیم مثل جاهای دیگه لباس ندادید؛ میگیم سر همه رو کلاه می ذارید
Danial
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۵:۵۴
مشکل از ال اشپورت نیست به نظر من. مشکل ما مدیران بی‌ کفایتی هست که قرارداد می‌بندن و علیرغم تمام انتقادها به طور تمام قد از این کمپانی دفاع می‌کنن و نظر بازیکن‌ها و کادر فنی واسشون پشیزی ارزش نداره. این نوع رفتار باعث می‌شه که ال اشپورت اونقدر حاشیه امنیت داشته باشه که هر آشغالی رو به تیم ملی‌ ما بده بدون اینکه احساس کنه ممکنه رقیبی بیاد و بیزینس رو از دست بده. اونقدر گستاخ شدن که نظر این همه آدم رو پوچ و واهی می‌دونن و باز هم شک نکنید مدیران بی‌ لیاقت ما از ال اشپورت دفاع خواهند کرد
رضا پارسا
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۸:۴۴
اگه ایران به جام جهانی نمیرفت که ال اشپورت قراداد خودشو با ایران فسخ میکرد یا بی کیفیت ترین لباسها رو روانه ایران میکرد اما الان دقیقا معلوم نیست این شرکت مذخرف با فدراسیون ایران قردادداره یا کفشیان! همه ایران صداشون در اموده ما باز هم اوضاع تغییری نمیکنه!!!
فکر کنید ال اشپورت تو جام جهانی در کنار برندهایی چون نایک و ادیداس و پوما قرار میگیره و چقد ما کشوره بدبختی هستیم!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر