فهرست
گزارش روز: معمای غیرقابل حل رونالدو
گزارش روز: معمای غیرقابل حل رونالدو

گزارش روز: معمای غیرقابل حل رونالدو

آی اسپورت- در حالی که تنها 9 روز تا فینال لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده، کریستیانو رونالدو همچنان نگرانی اول رئال مادرید است. نه فقط برای مصدومیتش، زیرا او آماده ی بازی کردن است ولی سوالی که پیش می‌آید این است: آیا او باید جلوی اسپانیول بازی کند؟

CR7 میخواهد بازی کند، احساس فوق‌العاده ای دارد و می‌خواهد بخشی از تیم در بازی پایانی لالیگا باشد. با حضور مقابل اسپانیول و گلزنی، می‌تواند آقای گلی و در پی آن کفش طلای خود را تضمین کند.

اوضاع بدنی رونالدو هنوز کاملا مشخص نیست و او به تعدد مصدوم شده است،  تفکر او با کادر پزشکی رئال تضاد دارد. آنها استراحت کردن را به او توصیه می‌کنند. رونالدو مصدوم نیست، ولی در چند هفته ی اخیر، عضله ی پایش دچار مشکل شده و دکتر‌ها توصیه کردند که به خودش فشار نیاورد.

بازی نکردن مقابل اسپانیول، منجر به آمادگی 100% او در لیسبون می‌شود و این ایده‌ایست که دکترها در سر دارند. باشگاه هم ترجیح می‌دهد که او بازی نکند.از اتاق مدیریت سانتیاگو این جمله به گوش می‌رسد: "اگر یک بازی باشد که باید استراحت کند، این بازی خواهد بود."

در سوی دیگر ماجرا، کارلو آنچلوتی بسیار دیپلماتیک برخورد می‌کند. او درک می‌کند که رونالدو می‌خواهد بازی کند تا کفش طلا را بدست آورد و دوست دارد که پیش از فینال لیگ قهرمانان، کمی به او میدان دهد ولی این سرمربی ایتالیایی می‌داند که نباید ریسک‌های غیرضروری انجام دهد.


گارسیا اوچوا

مارکا

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-15 14:23:15
نظر دهید

۱ نظر
-
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۱۵:۰۶
اگر خوب تمرین کنید هیچوقت مصدوم نمیشید!!! خخخخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر