فهرست
آخرین خبرها از تیام؛ پیشنهاد ۳میلیون دلاری!
آخرین خبرها از تیام؛ پیشنهاد ۳میلیون دلاری!

آخرین خبرها از تیام؛ پیشنهاد ۳میلیون دلاری!

آی اسپورت – درروزهای گذشته شایعه حضور مامه تیام در تیم‌های الهلال عربستان و الکویت کویت مطرح شد اما هیچکدام از این اخبار توسط باشگاه استقلال تائید نشد. مدیران باشگاه استقلال با علم به این موضوع که تیام یک سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد سعی دارند او را به هر شکل ممکن متقاعد کنند تا در این تیم بماند. روزبه مدیر برنامه‌های مامه تیام در خصوص آخرین شرایط این بازیکن توضیحاتی داده است:

تیام برای مذاکره آزاد است

تیام با استقلال یک سال دیگر قرارداد دارد و هر باشگاهی می‌تواند با این بازیکن مذاکره کند زیرا این بازیکن با پرداخت ۲۰۰ هزار دلار می‌تواند از استقلال جدا شود. البته این را هم بگویم که تیام به شدت به استقلال علاقه‌مند شده و اولویت او برای انتخاب تیم استقلال خواهد بود. با توجه به اینکه چند باشگاه در خاور میانه خواهان جذب این بازیکن هستند تیام انتظار دارد که برای رقم قرارداد فصل آینده‌اش با باشگاه استقلال به توافق برسد.

الهلال نه‎؛ الکویت پیشنهاد خوبی داده

باشگاه الهلال پیشنهاد رسمی به تیام نداده اما در کویت به این بازیکن پیشنهاد خوبی ارائه کرده‌اند. باشگاه الکویت خواهان جذب این بازیکن است و حاضر است ۳ میلیون دلار به تیام پرداخت کند یک میلیون از این رقم را شیخ کویت تقبل کرده است. در حال حاضر برای تیام مساله مالی مهم نیست زیرا این بازیکن به خوبی با جو استقلال و هوادارانی که دارد آشنا شده و می‌داند که در این تیم شرایط بهتر خواهد بود.

استقلال شان تیام را رعایت کند

ما می‌دانیم هیچ باشگاهی در ایران نمی‌تواند چنین رقمی را به تیام پرداخت کند، ولی این بازیکن انتظار دارد باشگاه شان او را رعایت کند، او هم در این صورت در استقلال باقی خواهد ماند. قرار است آقایان افتخاری و توفیقی امشب برای مذاکره با ما و تیام راهی ترکیه شوند و امیدوارم مذاکرات طرفین به خوبی پیش برود و تیام هم در استقلال ماندنی شود.

۱۱ ۱۱  
آی اسپورت
2018-05-24 13:45:00
نظر دهید

۱۱ نظر
Vahid
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۳
و باز هم تیام دهمین پستی که دربارع بازیکنایه استقلال میزارن:)
اصلا هم قصدشون حاشیه سازی نیستااا:)
اصلا هم قلم فروشایه بی وجود لنگی نیستناا:)
فقط نمیدونم چرا یسره درگیر سرورشونن:)
110
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۲۱
حتی اگه یه ذره هم عقل داشتی متوجه میشدی اینا شایعه نیست و دو حالت داره یا میره الکویت یا حداقل نصف مبلغی که از اونا میگیره از کیسه میخواد واسه موندن
۳
تو چقدر نفهم تشریف داری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۱۳
به خووودا:))
Vahid
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۱۶
ینی مث .... از تیام‌میترسینااا خخخ
تقلا‌ نکنین تیام‌ جایی نمیره[...]
نفهم اونه که یا نمیفهمه یا نمیخواد بفهمه که قرارداد زلاتان تو امریکا ۱.۲ میلیون یورویه ینی تقریبا یک سوم این پیشنهاد:)
همین الهلالی که ازش نوشتن دو‌میلیون دلار به فالکائو پیشنهاد داده مثلا یکی از تیمایه ثروتمنده خلیج فارسه:)
بعد شما با کدوم وره عقلتون فک‌میکنین تیمی از کویت بیاد به تیامی که تموم‌درخشش مربوط‌ به‌همین‌نیم فصل سههه میلیون دلار بده:)
۹
عبد الرحمن عموری
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۵
این هم فهمید کیسه ها رو چجوری تیغ بزنه
۳
!!!
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۰۶
اینکه مسائل مالی واسش مهم نیست که طنزه ولی مسئله اینجاست استقلال چقدر بهش داده و میده که مسائل مالی واسش مهم نباشه؟ منظورش از حفظ شأن این بازیکن دقیقا چند میلیون دلاره؟؟؟؟
ساسان
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۲
مدیر برنامه هاش یک المانی به نام شرمان هست. این معلوم نیست راست بگه
۷
pooyan
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۳۳
اگر بنا به مقايسه باشه هيچ بازيكني در حال حاضر كيفيت تيام رو نداره
بشخصه فكر ميكنم قيمت بازيكني كه يه تنه ميتونه نتيجه يه يا چند بازي رو عوض كنه اصلا در اشل قراردادهاي ديگه نيست
منتها عدم حضور الكويت در بازيهاي بين المللي از يه طرف و صعود استقلال به مرحله بعد ميتونه باعث بشه تيام موندني بشه
اگر فرض كنيم بهترين بازيكن ايراني در حال حاضر تو ايران سه تومن ميگيره - دوستان نوشتم فرض كنيم - قيمت تيام حداقل دو برابر هست
۴
HHEE
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۰۲
متاسفانه [عزیزانی] که تا دیروز داشتن میگفتن پیشنهاداتی که واسه تیام اومده واقعیت نداره و پرسولیسیا دارن خبرسازی میکنن، امروز دارن نوع دیگه ای از مزخرف رو تحویلمون میدن و میگن چرا خبرگزاریا دارن رو این خبر کار میکنن:))
[عزیزانی] متوجه نیستن که نمیشه جلوی نشر اخبار رو گرفت و اگه این خبر چند هفته هست که رو خروجی خبرگزاری ها قرار میگیره ربطی به پرسپولیسیا نداره و خود مدیربرنامه های تیامه که داره خبر رو درز میده واسه بالا بردن قیمت:)
۳
مارال
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۱۶
آخی تیام میخواد بره !!! خخ
۳
محسن
پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۳۱
ببخشید ،تیام قراره در کویت برای کدام تماشاگر بازی کند،ده نفر ؟ بیست نفر؟در ده سال گذشته،اصلا فوتبال باشگاهی و ملی کویت کجا بوده؟ به گنجشک گفتند منار تو ...ت،گفت یه چیزی بگو بگنجد! آخرین بازیکن اسمی که اشتباها در کویت بازی کرده نکونام بوده!
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر