فهرست
دی‌بیاسی جدیدترین کاندید هدایت تیم ملی!
دی‌بیاسی جدیدترین کاندید هدایت تیم ملی!

دی‌بیاسی جدیدترین کاندید هدایت تیم ملی!

آی اسپورت - بعد از منتفی شدن حضور برانکو در تیم ملی، خیلی‌ها از علی دایی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی نام می‌برند به خصوص آنکه فدراسیون فوتبال هم مذاکره با او را تائید کرده و به نظر می رسد او بیشتر از امیر قلعه‌نویی و جواد نکونام برای هدایت تیم ملی شانس داشته باشد. کار به جایی رسیده که روزنامه خبرورزشی در شماره امروزش مدعی شده فدراسیون فوتبال با دایی به توافق نهایی رسیده و او طی روزهای آینده به عنوان سرمربی جدید تیم ملی معرفی خواهد شد.

این وسط تنها چیزی که باعث شده نتوان با قطعیت درباره انتخاب دایی صحبت کرد، احتمال انتخاب مربی خارجی برای جانشینی مارک ویلموتس است. جدا از آنکه وزارت ورزش به همکاری با برانکو علاقه داشت، حیدر بهاروند سرپرست جدید فدراسیون فوتبال هم سراغ مربی کروات رفت تا او را برای بازگشت به ایران قانع کند منتهی ایوانکوویچ تصمیم گرفت به عمان برود منتهی هم سرپرست فدراسیون هم مدیران وزارت ورزش هنوز به گزینه خارجی برای تیم ملی فکر می‌کنند.

روزنامه گل در شماره امروز خود با انتشار عکسی از جیانی دی‌بیاسی او را جدیدترین گزینه برای هدایت تیم ملی معرفی کرده و نوشته اگر چه فدراسیون نام علی دایی را به عنوان سرمربی مورد نظرش به وزارت معرفی کرده اما وزارت ورزش به دنبال یک مربی خارجی خوب و ارزان است و اصلا وزیر ورزش به این دلیل با حضور دی‌بیاسی برای جانشینی استراماچونی مخالفت کرد که او را برای تیم ملی در نظر گرفته. حالا باید دید طی روزهای آینده چه نامی از طبقه چهارم فدراسیون فوتبال به عنوان سرمربی جدید تیم ملی، به بیرون مخابره خواهد شد.

۵    
آی اسپورت
2020-01-20 23:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر