فهرست
لئو در فرم همیشگی؛ فقط یک پادشاه هست!
لئو در فرم همیشگی؛ فقط یک پادشاه هست!

لئو در فرم همیشگی؛ فقط یک پادشاه هست!

آی اسپورت - بعد از درخشش خیره کننده ارلینگ هالند و کیلیان امباپه در هفته اخیر لیگ قهرمانان اروپا موجی از تعریف و تمجید ها به سمت این دو ستاره جوان روانه شد؛ تا جایی که بسیاری از هواداران فوتبال از آنها به عنوان جانشینان لیونل مسی و کریستیانو رونالدو یاد کردند.

لیونل مسی در نقل و انتقالات تابستانی در اقدامی غیر منتظره خواهان جدایی از بارسلونا شد. با این حال فوق ستاره آرژانتینی با وجود تلاش فراوان نتوانست به این هدف دست پیدا کند و در بارسا ماندگار شد. همین مسئله باعث شد که بسیاری معتقد باشند که مسی در این فصل کم انگیزه ظاهر می شود و آمار نه چندان خوب او در ابتدای فصل به این ادعا دامن زد.

با این حال فوق ستاره آرژانتینی در بازی‌های گذشته نشان داده که همچنان یک ابرقدرت در دنیای فوتبال به حساب می آید. در همین ارتباط اسپورت کاتالونیا صفحه اصلی امروز خود را به درخشش مسی اختصاص داده و با تیتر " تنها یک پادشاه وجود دارد" به این موضوع پرداخته است.

لئو در سال 2021 با 13 بار گلزنی بیشتر از هر ستاره دیگری موفق به باز کردن دروازه حریفان شده است. این در حالی است که بعد از او بازیکنانی نظیر رابرت لواندوفسکی(12 گل)، ارلینگ هالند(10 گل)، کریستیانو رونالدو(9 گل) و کیلیان امباپه(7 گل) مشاهده می شوند. 

۲    
آی اسپورت
2021-02-26 22:30:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر