فهرست
فالکائو: دوست دارم اتلتیکومادرید قهرمان لیگ قهرمانان شود
فالکائو: دوست دارم اتلتیکومادرید قهرمان لیگ قهرمانان شود

فالکائو: دوست دارم اتلتیکومادرید قهرمان لیگ قهرمانان شود

آی اسپورت - رادامل فالکائو، بازیکن سابق تیم اتلتیکو مادرید امیدوار است، قرمز و سفیدها بتوانند با پیروزی برابر رئال مادرید قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان شوند.

وی در مورد فینال رقابت های لیگ قهرمانان که قرار است، روز 24 می (3 خرداد) در شهر لیسبون برگزار شود گفت:

"دو تیم قدرت یکسانی دارند و هر دو به یک میزان برای قهرمانی شانس دارند. بازی بزرگی خواهد بود. فصل گذشته دربی مشابهی بین رئال و اتلتیکو در فینال کوپا دل ری انجام شد، که به قهرمانی اتلتیکو انجامید.

این نشان می دهد بازی های فینال همیشه متفاوتند. دوست دارم اتلتیکو برنده شود؛ دلبستگی خاصی به تیم و هم تیمی های سابقم دارم و آن ها را حمایت می کنم."

با وجود مصدومیت طولانی فالکائو، نام این بازیکن در لیست اولیه ی تیم ملی کلمبیا برای جام جهانی دیده می شود و او امیدوار است بتواند در رقابت های جام جهانی برای تیم ملی کشورش به میدان بود.

"احساس بسیار خوبی دارم. پیشرفتم سریع بوده و از این مساله خوشحالم. در هفته های آینده میزان آمادگی ام را بررسی خواهم کرد و باید دید که آیا می توانم در جام جهانی به میدان بروم یا خیر. حضور در جام جهانی یکی از هدف های من است. با سرمربی تیم صحبت کرده ام و او سعی کرد، فشار را از روی دوش من بردارد.

موقعیت هایی وجود دارد که تصمیم گیری بر عهده ی شما نیست و من در زمان مناسب در این مورد تصمیم گیری می کنم. همه چیز به شرایط فیزیکی من بستگی دارد."

     
آی اسپورت
2014-05-15 17:34:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر