فهرست
سید سعیدرضا افجه ای: اسپانسر اصلی استقلال شنبه معرفی می‌شود/ به اندازه پول اسپانسر بدهی داریم
سید سعیدرضا افجه ای: اسپانسر اصلی استقلال شنبه معرفی می‌شود/ به اندازه پول اسپانسر بدهی داریم

سید سعیدرضا افجه ای: اسپانسر اصلی استقلال شنبه معرفی می‌شود/ به اندازه پول اسپانسر بدهی داریم

آی‌اسپورت‌ ـ  سعیدرضا افجه ای هوادار قدیمی استقلال است که در دبی به تجارت و فعالیت مشغول است. او که یکی از اسامی غیرمنتظره هیات مدیره استقلال بود در اولین  گفت‌وگو تلفنی با آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: بخشی از نقدینگی امسال استقلال را تامین می‌ کند.

آقای افجه ای گفته می‌ شود شما اسپانسر اصلی استقلال هستید؟
خیر، اسپانسر اصلی استقلال شرکتی که است آقای خادم شنبه آن را معرفی می‌ کنند.
پس هیات مدیره چکار خواهد کرد؟
هیات مدیره استقلال از نظر ترکیب با هیات مدیره پرسپولیس کمی متفاوت است اگرچه همان مشخصات را تقریبا دارد. خود بنده متعهد شدم بخشی از هزینه امسال استقلال را تامین کنم.
می‌ شود بگویید این رقم چقدر است؟
اجازه بدهید این چیزها مخفی بماند.
اما به ترکیب هیات مدیره استقلال که نگاه می‌ کنیم خیلی به نظر  نمی‌ آید که اتفاق مالی خاصی بیافتد کما اینکه رقم اولیه استقلال 40 میلیارد بود به 30 میلیارد و سپس 20 میلیارد کاهش پیدا کرد؟
 طبق آنچه که پیش‌بینی شده استقلال به غیر از 25 میلیارد اسپانسر با در نظر گرفتن حق پخش،اسپانسر لباس،پول سازمان لیگ و ... چیزی در حدود 10 تا 12 در آمد خواهد داشت به تعبیری همان 40 برای یک فصل می شود که البته ما به همین اندازه فقط به اداره مالیات بدهکاریم. با توجه به اینکه بازیکنان از باشگاه طلبکارند زیر بار مالیات هم  نمی‌ روند که البته باید در این زمینه کمی همکاری هم صورت بگیرد.
چرا معرفی هیات مدیره استقلال اینقدر طول کشید؟
وزارت ورزش از اسپانسر تضمین می‌ خواست و بعد از اینکه این اتفاق افتاد هیات مدیره معرفی شد. همانطور که می‌ دانید در پرسپولیس هم هنوز پولی به دست بازیکنان نرسیده و شاید به همین دلیل وزارت ورزش روی موضوع استقلال بیشتر مکث کرد.
با توجه به شرایط کلی استقلال هواداران چقدر به این تیم خوشبین باشند؟
امیدوارم با برنامه هایی که داریم اوضاع همانطور پیش برود که ما فکر می‌ کنیم. به هر حال سیاست های کلی امسال مشخص شده و ما هم باید در همان مسیر حرکت کنیم

     
آی اسپورت
2014-05-15 19:06:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر