فهرست
گزارش روز : اسم تازه صبا ؛ به زودی !
گزارش روز : اسم تازه صبا ؛ به زودی !

گزارش روز : اسم تازه صبا ؛ به زودی !

آی اسپورت- بر اساس تصمیم انجام شده در اولین جلسه هیئت مدیره موسسه فرهنگی- ورزشی صبای قم در خصوص استقرار کامل باشگاه صبا در شهر مقدس قم، به منظور مشارکت مردم عزیز و ورزش دوست قم در امور مختلف باشگاه، در اولین اقدام به فراخوان، جهت تغییر نام باشگاه نموده است.
 اخیرا عباس جهان بینی نایب رییس هیئت مدیره باشگاه صبای قم از تغییر نام باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم خبر داده بود، که امروز اداره کل ورزش و جوانان قم، تغییر نام صبا را فراخوان کرد.
طبق این گزارش، اداره کل ورزش و جوانان قم اعلام کرد، علاقه مندان به شرکت در فراخوان تغییر نام باشگاه صبای قم، تا ۲۰ خرداد می‌توانند نام‌های مورد نظر خود را از طریق پایگاه اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان قم به نشانی: ghomsport.ir پیشنهاد دهند و برنده جایزه شوند.
عباس جهان بینی مدیرکل ورزش و جوانان استان قم، در نشست خبری هیئت مدیره با اعلام این خبر گفت: نام باشگاه صبا از نام قدیم آن یعنی صبا باتری باقی مانده بود و سال اول حضور باشگاه در قم، به ستاد کل نیروهای مسلح قول اخلاقی داده بودیم که نام صبا را تغییر ندهیم، اما پس از هفت سال، احساس می کنیم نام صبا باید تغییر کند که درخور شهر مقدس قم باشد.
جهان بینی می گوید: با اکبر غمخوار رئیس جدید هیئت مدیره صحبت کرده ‌ایم و مقرر شد ایشان با ستاد کل نیروهای مسلح ارتباط برقرار کنند و نظر مساعد ستاد کل را جلب کنند و و مردم ممکن است احساس ناخوشایندی به نام صبا پیدا کرده باشند و به همین دلیل می‌خواهیم با نام و برندی قمی و برگرفته از خواسته مردم قم در لیگ بر‌تر شرکت کنیم.
با اعلام این خبر، اداره کل ورزش و جوانان قم امروز در سایت خود اعلام کرد علاقمندان به شرکت در فراخوان انتخاب نام جدید برای باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم می‌توانند نام ‌های مورد نظر خود را تا 20 خرداد پیشنهاد کنند.
اداره کل ورزش و جوانان قم از عموم مردم قم دعوت کرده تا با مشارکت در انتخاب نام صبا، نامی در خورشان مردم و ورزش استان قم به جای نام صبا انتخاب کنند.
علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت اداره کل ورزش و جوانان و با تکمیل فرم ثبت نام نسبت به نام پیشنهادی خود تا تاریخ 20 خرداد اقدام نمایند.
ضمنا به پنج نفر از بهترین اسامی پیشنهادی، لوح سپاس و هدایای نفیس از سوی موسسه تعلق می گیرد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-15 19:35:39
نظر دهید

۱ نظر
ناشناس
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۰:۰۰
مدافعان حوزه علمیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر