فهرست
گزارش ویژه : استقلال هنوز اسپانسر ندارد ؛آینده پرسپولیس روشن نیست  / رویای خادم حام است!
گزارش ویژه : استقلال هنوز اسپانسر ندارد ؛آینده پرسپولیس روشن نیست / رویای خادم حام است!

گزارش ویژه : استقلال هنوز اسپانسر ندارد ؛آینده پرسپولیس روشن نیست / رویای خادم حام است!

آی‌اسپورت‌ ـ ماموریت امیررضا خادم نماینده وزارت ورزش در پروژه خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس با معرفی اسپانسر باشگاه استقلال به پایان خواهد رسید. این در حالی است که تقریبا یک ماه بعد از انتخاب اسپانسر باشگاه پرسپولیس هنوز ریالی از مبلغ وعده داده شده به این باشگاه تزریق نشده است.
به گزارش آی‌اسپورت‌ روز گذشته پس از معرفی هیات مدیره استقلال جامعه فوتبال ایران با بهتی تازه مواجه شد چرا که اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال شبیه آنچه در پرسپولیس اتفاق افتاده بود، شامل افراد ناشناخته ای بود که هنوز مشخص نیست تا چه حد توانایی مالی و فنی دارند. پرسپولیسی ها که در ابتدای با سروصدای زیاد به صحنه آمدند هنوز حتی یک ریال در این باشگاه هزینه نکردند و هر روز شایعاتی درباره ناهماهنگی بین مدیرعامل انتصابی وزارت ورزش و اعضای هیات مدیره به گوش می‌ رسد. در استقلال هم اسپانسری که قرار بود 45 میلیارد تومان برای آبی ها تامین کند با 25 میلیارد تومان کاهش به 20 میلیارد و تازه مصاحبه خبرنگار آی‌اسپورت‌ با یکی از اعضای هیات مدیره نشان می‌ دهد هنوز هیچ تضمین خاصی در این زمینه وجود ندارد و اساسا اسپانسر استقلال هنوز از قوطی امیر خادم بیرون نیامده است.
این را بگذارید کنار اخبار و شایعاتی که درباره حاملی مالی پرسپولیس به گوش می‌ رسد، اینکه شرکت بهنام پیشرو کیش در وب سایت رسمی ثبت شرکت ها هیچ نشانی از خود ندارد. با این وصف نسخه خصوصی سازی آبی و قرمز با همان روند پیش رفته و امیر خادم کماکان امیدوار به پیشرفت پروژه ای است که بیش از 2 ماه است روی آن وقت گذاشته اما حقیقت هنوز کاملا مبهم است چون هیچ کس دقیقا  نمی‌ داند کسانی که قرار است پول یکسال استقلال و پرسپولیس را تامین کنند دقیقا با چه نیتی وارد فوتبال شده اند و البته بابت مخارج سالی n میلیارد قرار است چقدر برداشت داشته باشند. آیا آنها پولی را که هزینه می‌ کنند را به جیب بازمی گردانند یا قرار است مدتی باشند و هیا کن رها کنی و پایان ماجرا؟
هنوز هیچ کس دقیقا  نمی‌ داند که چه اتفاقی برای این دو تیم در سال جاری مالی رخ خواهد داد. اما ظاهرا اتکای هر دو اسپانسر به درآمدهای سازمان لیگ و حق پخش تلویزیونی است، چیزی که به خودی خود بد هم نیست اما می‌ تواند نگران کننده هم باشد چراکه با وعده های اولیه حامیان مالی این دو تیم سازگار نیست.
اگر طرفدار استقلال و پرسپولیس هستید  نمی‌ خواهیم شب  جمعه تان را خراب کنید به هر حال همیشه جا برای فکرهای خوب و گل و بلبلی وجود دارد، شاید هم پیش‌بینی های ما منطبق بر واقعیت نبود و نسخه خصوصی کردن استقلال و پرسپولیس از سمت دولت جواب داد.

خوب است بدانید این دولتی است که  نمی‌ تواند از دو تیم پرطرفدار فوتبالش دل بکند و بنابراین همه اسپانسرها اول کاری اعلام کرده هیات مدیره را خودش می‌ چیند و مدیرعامل را خودش انتخاب می‌ کند!

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-15 20:28:35
نظر دهید
۳ نظر
پیام
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
خداوکیلی یه فکری به حال سطح نگارش مقاله ها بکنید.
برای بهبود آی اسپورت هم که شده بچاپ
-
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۱:۰۸
من جای اسپانسرا بودم اصن جلو نمیومدم،چه معنی میده 30-40 میلیارد پول بدن بعد فوقش ی اسمشون چاپ شه رو پیرهن تیم؟
-
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۴۵
مطمئن باش اونی که برای پرسپولیس هم جلو اومده جا می زنه،این وثیقه و اینها هم دروغه،فقط می خواستن به یکی بدن این تیمها رو از خودشون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر